Běh na lyžích

Mistrovství světa: Razýmová uzavřela šampionát 19. místem na třicítce klasicky. Nováková 32., Hynčicová 36.
Přečíst článek
8 min 50 s

Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato patří favorizovanému Norsku
9 min 48 s

Mistrovství světa: Cíl splněn! České běžkyně si ve štafetě doběhly pro 8. místo. Suverénní vítězství patří Norkám
8 min 30 s

Mistrovství světa: Nejlepším Čechem byl na patnáctce volně Michal Novák. Všechny medaile berou Norové
7 min

Mistrovství světa: Janatová atakovala elitní dvacítku. Razýmová byla na desítce volně 25,. Hynčicová 33.
6 min 49 s

Chtěli jsme do finále, což se podařilo, proto 8. místo bereme, řekl Luděk Šeller po team sprintu
6 min 55 s

Tři vítězství ve třech dnech: Schützová a Randáková dotáhly na poháru v Jablonci hattrick
8 min 19 s

Mistrovství světa: Čeští běžci berou z team sprintu osmá místa
12 min 36 s

Mohla jsem bojovat o desítku, ale zpomalily mě křeče, řekla Katka Razýmová po skiatlonu
4 min 39 s

Mistrovství světa: Fellner se ve skiatlonu probojoval do nejlepší třicítky. Knop byl 37., Bešťák 53.