Závody v nejbližších dnech

Litujeme, ale v tuhle chvíli nebyly nalezeny žádné závody.

Fanshop

Přiznej barvu

PARTNEŘI SVAZU LYŽAŘŮ ČR

PARTNEŘI SVAZU LYŽAŘŮ ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ

kooperativa_2.jpg

Pojišťovna Kooperativa dlouhodobě podporuje projekty a aktivity, které pomáhají k zdravějšímu životnímu stylu a nepochybně k nim patří právě i běžecké lyžování, které má u nás již dlouhou tradici. Cílem partnerství je nejen podpora a rozvoj sportu jako takového, ale také zaměření se na bezpečnost a prevenci v tomto oboru.

swix.jpg

Chcete si díky široké nabídce vosků a servisního příslušenství užít stejný skluz jako čeští reprezentanti? Opřít se o hole, s jakými vítězí Michal Novák? A oblékat se při tréninku i závodech do stejně kvalitního funkčního oblečení jako třeba Kateřina Janatová? Vsaďte na norskou značku Swix, která posouvá lyžařský svět vpřed už od roku 1946.

vw_uzitkovelogo_cz_colorcombi-1.jpg

Přivážíme nejnovější technologie s ohledem na bezpečnost a pohodlí, objevujeme a zpřístupňujeme svět elektromobility pro podnikatele i velké rodiny. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení.

cez-skupina_logo_vertikalni_cz_barva_pozitiv_cmyk_2.jpg

ČEZ je jednou z největších společností v ČR a jednou z předních evropských energetických skupin, která působí v západní a střední Evropě. Skupina ČEZ se zavázala jít příkladem a dosáhnout toho, aby byl energetický sektor udržitelný, ekologičtější a šetrnější k naší planetě. Pro ČEZ je prioritou větší rozmanitost, užší spolupráce s komunitami a co nejvstřícnější přístup k zákazníkům, kterým nabízí ta nejlepší technologická a energeticky úsporná řešení.

PARTNER ČESKÉHO POHÁRU A SERIÁLU LYŽUJ LESY

HLAVNÍ PARTNER V OBLASTI OPTIKY

PARTNEŘI