Partneři


PARTNEŘI SVAZU LYŽAŘŮ ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ

Pojišťovna Kooperativa dlouhodobě podporuje projekty a aktivity, které pomáhají k zdravějšímu životnímu stylu a nepochybně k nim patří právě i běžecké lyžování, které má u nás již dlouhou tradici. Cílem partnerství je nejen podpora a rozvoj sportu jako takového, ale také zaměření se na bezpečnost a prevenci v tomto oboru.

Chcete si díky široké nabídce vosků a servisního příslušenství užít stejný skluz jako čeští reprezentanti? Opřít se o hole, s jakými vítězí Michal Novák? A oblékat se při tréninku i závodech do stejně kvalitního funkčního oblečení jako třeba Kateřina Janatová? Vsaďte na norskou značku Swix, která posouvá lyžařský svět vpřed už od roku 1946.

Přivážíme nejnovější technologie s ohledem na bezpečnost a pohodlí, objevujeme a zpřístupňujeme svět elektromobility pro podnikatele i velké rodiny. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení.

PARTNER ČESKÉHO POHÁRU A SERIÁLU LYŽUJ LESY

HLAVNÍ PARTNER V OBLASTI OPTIKY