×
O nás
Nového Krále bílé stopy ocení legendy lyžování i britská kapela OMD

Nového Krále bílé stopy ocení legendy lyžování i britská kapela OMD

17.09.2013

Procházka více než stoletou historií, prolnutí generací, ocenění hvězd, ale i moderní technologie a exkluzívní hosté. To bude středeční slavnost na počest 110 let Svazu lyžařů, spojená s vyhlášením ankety Král bílé stopy 2013. Odehraje se v pražském klubu Sasazu a v přímém televizním přenosu na ČT Sport od 19.30.

Sporťáček přivezl do pražského babího léta sníh pro malé lyžaře i Řezáče

Sporťáček přivezl do pražského babího léta sníh pro malé lyžaře i Řezáče

12.09.2013

Rtuť teploměru se šplhala ještě téměř ke třicítce, ale v Praze už se lyžovalo! Na břehu Vltavy v areálu Hamr v Braníku a přilehlé louce. Díky Sporťáčku, rozsáhlému festivalu, kde si mohly děti vyzkoušet nejroztodivnější sportovní disciplíny pod vedením odborníků a za účasti významných osobností. Lyžaře přišel povzbudit i loňský Král bílé stopy Stanislav Řezáč.

Soutěž pro sekretáře lyžařských klubů začíná

Soutěž pro sekretáře lyžařských klubů začíná

12.09.2013

Sekretáři všech lyžařských klubů slyšte! Do startu soutěže vám zbývá pouhých pár dní! Pondělí 16. září v 10:00 se nezadržitelně blíží! Připravujete a dáváte dohromady soutěžní formuláře? Co všechno můžete za svou snahu vyhrát pro svůj klub?

Lyžařům zahraje v Sasazu na oslavu 110 let britská kapela OMD

Lyžařům zahraje v Sasazu na oslavu 110 let britská kapela OMD

04.09.2013

Slavná britská synth-popová kapela OMD (Orchestral Manoeuvres in the Dark) bude exkluzívním hostem slavnostního večera na oslavu 110 let Svazu lyžařů ČR. Přímý přenos z pražského klubu Sasazu ve středu 18. září přenáší přímo ČT sport v 19.30. V jeho rámci bude vyhlášen také Král bílé stopy 2013.

Svaz lyžařů přinese do Braníka sníh. Může za to Sporťáček

Svaz lyžařů přinese do Braníka sníh. Může za to Sporťáček

02.09.2013

Sníh se objeví už za pár dní ve sportovním areálu Hamr v Praze-Braníku. Půjde o příspěvek Svazu lyžařů projektu Sporťáček, který chce dětem usnadnit výběr sportovního odvětví, jemuž se budou věnovat. Jak by mohli po chystané zářijové „chumelenici“ odolat lyžování nebo snowboardingu?

Příspěvky na rok 2014

Příspěvky na rok 2014

30.08.2013

Vážení zástupci lyžařských klubů a oddílů, rádi bychom Vás tímto informovali o postupech týkajících se Evidence SLČR platných pro sezónu 2014. V příloze tohoto dopisu naleznete aktuální směrnici o evidenci, která obsahuje všechny potřebné informace. Oproti minulému roku, došlo k jedné zásadní změně. Přístup do evidence bude umožněn od 30.8. do 30.9. V další části dopisu připomínáme tedy pouze nejdůležitější body: • výběr členských příspěvků, tisk a distribuce členských karet bude zajišťována sekretariátem SLČR • kluby/oddíly mají povinnost provést nejpozději do 30. 9. aktualizaci své členské základny v evidenci SLČR • každý klub je oprávněn mít v evidenci SLČR registrované pouze ty osoby, které budou platnými členy SLČR, tzn., že vyplní přihlášku a zaplatí členský příspěvek • tisk členských karet bude realizován až po obdržení členských příspěvků • pro platbu příspěvků je zřízen účet SLČR č. 203579745/0600, jako variabilní symbol uvádějí kluby své registrační číslo (viz přihlašovací jméno do evidence členské základny) • přihlášky všech nových členů je potřeba zasílat na sekretariát SLČR • cena duplikátu členské karty je stanovena na 60 Kč Tisk a distribuce členských karet pro rok 2014 bude tedy probíhat následovně: 1. Kluby si do 30. 9. provedou aktualizaci členské základny, zaplatí členské příspěvky ve výši 100 Kč za jednoho člena na uvedený bankovní účet a zašlou originály přihlášek nových členů. 2. Po obdržení platby odpovídající počtu registrovaných členů budou sekretariátem SLČR vystaveny členské karty pro členy příslušného klubu. 3. Členské karty budou zaslány poštou doporučeně přímo na adresu klubu/oddílu, a to nejpozději do 1. 12. za předpokladu dodržení podmínek dotyčným klubem. 4. Mazání členů v evidenci, kteří nebudou v roce 2014 platnými členy SLČR, je možné provést maximálně do 30.9. Sekretariátem nebudou tolerovány výjimky při dodatečných žádostech o mazání členů. Další mazání členů bude možné až od 1. 9. následujícího roku. 5. Od 1. 10. do 30. 10. bude vzhledem k tisku první várky členských karet evidence uzavřena. 6. Dotisky členských karet - pro členy přihlášené po 15. 11. - budou probíhat po celý rok. 7. Přestup členů a tisk jejich nových karet bude probíhat v souladu s Přestupním řádem SLČR a bude realizován výhradně sekretariátem SLČR. Pro zlepšení komunikace s členskou základnou Vás prosíme také o aktualizaci kontaktů Vašeho klubu v evidenci. Dále Vás žádáme o aktualizaci emailových adres všech Vámi přihlášených členů SLČR. Aktualizaci, prosíme, proveďte nejpozději do 30. 9. 2013. Pokud budete mít jakékoli dotazy, jsme Vám k dispozici na telefonních číslech: 739 321 555, 737 222 402 nebo 233 017 368, nebo na emailu: monika.janstova@czech-ski.com a ski@czech-ski.com.

Svaz lyžařů ČR vyhlašuje jedinečnou soutěž pro kluby SLČR a jejich sekretáře

Svaz lyžařů ČR vyhlašuje jedinečnou soutěž pro kluby SLČR a jejich sekretáře

30.08.2013

Svaz lyžařů ČR vyhlašuje jedinečnou soutěž pro kluby SLČR a jejich sekretáře o balíčky propagačních materiálů svazu a oficiální fanouškovské oblečení z fanshopu.

Soutěž pro kluby

Soutěž pro kluby

30.08.2013

Soutěž pro kluby SLČR Svaz lyžařů ČR vyhlašuje jedinečnou soutěž pro kluby SLČR a jejich sekretáře o balíčky propagačních materiálů svazu a oficiální fanouškovské oblečení z fanshopu. Informace o soutěži a jejích pravidlech byly rozeslány emailem všem sdruženým klubům a jsou ke stažení zde. Soutěžní formuláře budou přijímány od pondělí 16.9.2013 od 10:00 hodin, dnešním dnem ale již začíná přípravné období. Tak neváhejte, podpořte svého sekretáře a získejte společně titul „ Nejlépe spolupracující klub/sekretář“. A k tomu samozřejmě také atraktivní ceny! Svaz lyžařů ČR

Filtr