Jarní lyžování na ledovci Stubai. Pro členy SLČR až do června se slevou 20 procent

Jarní lyžování na ledovci Stubai. Pro členy SLČR až do června se slevou 20 procent

3 min 21 s

Zimní sezona 2021/2022 je už dávno minulostí, to však nutně neznamená, že musíte lyže a snowboardy na dlouhé měsíce „zaletnit“. Na rakouském ledovci Stubai až do začátku června platí pro všechny členy Svazu lyžařů ČR sleva 20%.


Také v sezoně 2021/2022 mohli členové Svazu lyžařů ČR s řádně zaplacenými členskými příspěvky čerpat výhody na Stubaii pramenící z dlouhodobé spolupráce svazu s rakouským areálem. Po celý ročník v ledovcovém středisku platila sleva 9% na jízdném, která se ve třech speciálních obdobích navýšila na 20%.

Právě poslední období s dvacetiprocentní slevou na permanentky odstartovalo v neděli 24. dubna a zájemci si jarního lyžování či snowboardingu za exkluzivně snížené ceny můžou užít až do úplného závěru sezony, který je na Stubaii zpravidla začátkem července.  

Jak slevu uplatnit

Pro získání slevy je potřeba mít ve fyzické či elektronické podobě platnou kartu aktivního člena SLČR s řádně zaplacenými příspěvky. Členská karta je nepřenosná, proto je v areálu nutné se prokázat také občanským či jiným průkazem totožnosti. Slevy na skipasy platí pro všechny věkové kategorie – děti, mládež, dospělé i seniory.

Lyžařské středisko Stubai

Stubai je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí.

Foto: Stubai/@andreschoenherrPomoc Ukrajině