Organizační struktura

David Trávníček

Prezident SLČR

prezident@czech-ski.com

Sekretariát

Jan Šindelář

Generální sekretář, jednatel Czech Ski and Snowboard s.r.o.

jan.sindelar@czech-ski.com

721 730 590

Monika Maixner

Asistentka generálního sekretáře

monika.maixner@czech-ski.com

739 321 555

Daniela Štrougalová

Asistentka - evidence, členská základna

daniela.strougalova@czech-ski.com

608 550 401

Alena Cízlová

Ekonomka

alena.cizlova@czech-ski.com

603 909 011

Milada Bystřická

Účetní

milada.bystricka@czech-ski.com

605 502 829

Tomáš Haisl

Tiskový mluvčí, manažer komunikace

tomas.haisl@czech-ski.com

602 722 821

Petra Ivánková

Manažerka komunikace

petra.ivankova@czech-ski.com

734 707 177

Sporty a disciplíny

Dozorčí rada

Roman Kumpošt

Předseda DR

Věra Chvátalová

Místopředsedkyně DR

Martin Štěpán

Místopředseda DR

Ladislav Forejtek

Člen za alpské disciplíny

Roman Dalecký

Člen za akrobatické lyžování

Aleš Razým

Člen za běžecké disciplíny

Radek Cikl

Člen za severskou kombinaci

Jakub Janda

Člen za skok na lyžích

Michal Dvořák

Člen za snowboarding

Václav Srb

Člen za travní lyžování

Petr Meloun

Člen za základní lyžování

Plénum dozorčí rady

Věra Chvátalová

Člen za Ústecký KSL

Josef Gabriel

Člen za KSL Vysočina

Oto Kaděrka

Člen za Olomoucký KSL

Milan Kettner

Člen za Pardubický KSL

Milan Koryťák

Člen za Plzeňský KSL

Jiří Langmaier

Člen za KSL Praha

Věra Langmaierová

Člen za Středočeský KSL

Petr Ochmann

Člen za Moravskoslezský KSL

Pavel Pavel

Člen za Jihočeský KSL

Iveta Roubíčková

Člen za Liberecký KSL

Blanka Sochorová

Člen za Královéhradecký KSL

Klára Suchanová

Člen za Karlovarský KSL

Michal Trhlík

Člen za Zlínský KSL

Andrea Zelená

Člen za Jihomoravský KSL

Komise

Ekonomická komise

Petr Mach

Předseda EK

Lékařská komise

Metodická komise

Petr Houser

Předseda MetK

Mezinárodní komise

Roman Kumpošt

Předseda MezK

Tomáš Kraus

Člen za alpské disciplíny

Petr Mach

Člen za běžecké disciplíny

Pavel Landa

Člen za akrobatické lyžování

Tomáš Slavík

Člen za severskou kombinaci

Jan Baier

Člen za skok na lyžích

Lenka Dvořáková

Člen za snowboarding

Daniel Mačát

Člen za travní lyžování

Pavel Krnáč

Člen za základní lyžování

Anežka Přibylová

Člen za telemark

Revizní komise

Lukáš Trojan

Předseda RK

Pavel Lipanský

Člen RK

Josef Kalenský

Člen RK

Jiří Matoušek

Člen RK

Roman Peštuka

Člen RK

STK – R

Petr Houser

Předseda STK-R