SNOWtest 2022: Pozvánka do Aletsch Areny

SNOWtest 2022: Pozvánka do Aletsch Areny

3 min 49 s

Časopis SNOW zve členy Svazu lyžařů ČR na krásnou slunečnou terasu Bernských Alp – do Aletsch Areny ve Švýcarsku – na tradiční lyžařský týden spojený s (dobrovolným) testováním lyží.


Aletsch Arena je jedním z nejspektakulárnějších lyžařských středisek nejen Švýcarska a svým přírodním významem se řadí mezi velikány jako Zermatt, Jungfrau či Svatý Mořic. Lyžuje se totiž v těsné blízkosti největšího evropského ledovce Aletsch. Samo lyžování tedy nemusí být primárním motivem vaší účasti.
 
I ubytování bude silně zážitkové. Bydlet se bude na horské terase osady Fiescheralp ve více než 2 000 m n. m., kde je rezervovaný hotel – přímo v srdci střediska hned u lanovky. Do osady se nedostanou auta, takže se můžeme těšit na příjemný klid tiché zasněžené vsi. Kulisu pak tvoří nerušené výhledy na švýcarské čtyřtisícovky včetně Matterhornu.

Termín: 3.–9. dubna 2022

Test lyží:
Testovat se budou vybrané modely různých značek pro sezónu 2022/23. Detaily o možnostech testování budou upřesněny později podle počtu zájemců a testovaných lyží. Testování není povinné.

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu Eggishorn. Rodinný hotel leží přímo u horní stanice lanovky na Fiescheralpu. V den příjezdu bude nutné přijet do cca 17:30 hodin, abychom se dostali lanovkou do hotelu. Pokoje jsou 1-, 2- a 4lůžkové s vlastní koupelnou.

Cena:
Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí s polopenzí, 6denní skipas a lázeňský poplatek. Nezahrnuje dopravu a pojištění.

 Pokoj

 Cena za osobu

 1lůžkový pokoj

 25 900 Kč

 2lůžkový pokoj

 24 900 Kč

 4lůžkový pokoj

 22 900 Kč


Přihlášení a platba:
Přihlašování je možné výhradně přes internetový formulář zde. Záloha činí 5 000 Kč a je splatná do 7 dnů od přihlášení. Doplatek je splatný do 28. února 2022! Po přihlášení obdržíte do týdne potvrzovací e-mail s platebními údaji.
 
V případě nejasností a jakýchkoliv otázek kontaktujte e-mailem na team@snow.czPomoc Ukrajině