×
Severská kombinace
Na sdruženáře čekají v Liberci hned dva české letní tituly

Na sdruženáře čekají v Liberci hned dva české letní tituly

25.09.2013

Tento pátek a sobotu budou v libereckých areálech na Ještědu a ve Vesci v sázce dva letní tituly mistrů České republiky v severské kombinaci. Ucházet se o ně bude kompletní domácí špička, na startu se však objeví také sdruženáři z Polska. Loňský primát obhajuje reprezentant Dukly Liberec Tomáš Slavík, největším favoritem je však jeho oddílový kolega Miroslav Dvořák.

Dvořák se stal vítězem ankety o nejlepšího českého závodníka v severské kombinaci

Dvořák se stal vítězem ankety o nejlepšího českého závodníka v severské kombinaci

12.04.2013

Miroslav Dvořák zvítězil přesvědčivě v hlavní kategorii 5. ročníku Ankety o nejlepšího českého závodníka v severské kombinaci v sezoně 2012-2013. Šestadvacetiletý závodník Dukly Liberec tak ukončil předchozí nadvládu svých reprezentačních kolegů Pavla Churavého a Tomáše Slavíka. Mezi trenéry vyhrál popáté za sebou reprezentační kouč Luděk Šablatura, pozici nejlepšího juniora uhájil potřetí Tomáš Portyk z Lomnice nad Popelkou.

Sdruženáři v Lahti:  Frenzel útočil, na ostatní včetně Čechů padla únava

Sdruženáři v Lahti: Frenzel útočil, na ostatní včetně Čechů padla únava

11.03.2013

Světový pohár sdruženářů dospěl ke své předposlední zastávce v Lahti. O celkovém vítězi se ještě nerozhodlo, ale německý reprezentant Eric Frenzel má k němu nakročeno víc než slibně zásluhou náskoku 168 bodů. Na českých reprezentantech se projevily útlum formy po světovém šampionátu i následky viróz.

Filtr

Hlavní partner

Audi

Partneři

Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi