Aktuality
FIS Slavic cup - nedělní soutěže -

06.01.2014

V neděli pokračoval dalším závodem FIS Slavic cup v Novém Městě na Moravě. Na dobře upravených tratích zvítězil Petr Novák a Klára Moravcová.

47. ročník ČEZ Jizerské 50 je kvůli nedostatku sněhu odvolán

06.01.2014

Kvůli nedostatku přírodního sněhu je 47. ČEZ Jizerská 50 zrušena. Dlouhodobé teploty nad nulou a víkendový déšť znemožnily úpravu tratě, která je na mnoha kilometrech zcela bez sněhové pokrývky. Pořadatelé proto dnes museli tradiční svátek běžeckého lyžování odvolat.

Skvělá Vrabcová-Nývltová. Tour de Ski dokončila jako osmá! Jakš jedenáctý

05.01.2014

Životního úspěchu dosáhla běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když se v konečném hodnocení prestižní Tour de Ski poprvé v kariéře probojovala do Top 10. Po 11. nejrychlejším čase v závěrečném stoupání na sjezdovku Alpe Cermis jí v konečném pořadí patří 8. místo. Skvěle Tour zakončil i 11. Martin Jakš.

FIS Slavic cup - Nové Město na Moravě

04.01.2014

V sobotu 4.ledna úspěšně proběhla generálka na Světový pohár v běhu na lyžích , vše v rámci FIS Slavic Cupu, v mužích zvítězil favorit Dušan Kožíšek.

Razým nejlepším z Čechů v šesté etapě Tour de Ski

04.01.2014

Jednoho z nejlepších výsledků v distančních závodech dosáhl běžec na lyžích Aleš Razým, když v předposlední etapě Tour de Ski v italském Val di Fiemme dojel 21. Na body dosáhli i Martin Jakš a Eva Vrabcová-Nývltová.

Eva Vrabcová-Nývltová dál šokuje svět. V páté etapě Tour de Ski dojela šestá

03.01.2014

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová znovu potvrdila životní formu, když v páté etapě prestižního seriálu Tour de Ski v italském Toblachu dojela šestá. V závodě na patnáct kilometrů volnou technikou s handicapovým startem tak vylepšila své dosavadní výsledkové maximum, kterým bylo sedmé místo ve středeční čtvrté etapě v Lenzerheide.

Lukáš Bauer končí na Tour de Ski

02.01.2014

Běžec na lyžích Lukáš Bauer odstupuje z prestižního seriálu Tour de Ski. Tři etapy před koncem se na tom dohodl s reprezentačním trenérem Miroslavem Petráskem.

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová zajela nejlepší výsledek kariéry. Ve čtvrté etapě Tour de Ski skončila sedmá. Po první desítce sahal i Jakš

01.01.2014

Vynikající výkon podala ve švýcarském Lenzerheide běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když ve čtvrté etapě prestižní Tour de Ski, ve které se jel závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem, skončila sedmá.

Silvestrovské štafety v Jablonci n.N.

31.12.2013

Silvestrovské štafety v Břízkách zakončily závodění v roce 2013, trochu recese a maškarních obleků nechybělo, jinak se ale závodilo "nesilvestrovsky" , na plné pecky !

Čeští běžci na lyžích zakončili rok dalším úspěchem. Ve třetí etapě Tour de Ski jich na body dosáhlo rovnou pět

31.12.2013

Dalšího vynikajícího výsledku na Tour de Ski dosáhla česká výprava běžců na lyžích. Ve třetí sprinterské etapě ve švýcarském Lenzerheide bodovaly vedle Razýma a Jakše i všechny české ženy.