×
Aktuality
Z kvalifikace sprintu v italském Asiagu postoupil jen Razým. Skončil patnáctý

21.12.2013

Solidní 15. místo vybojoval v závodě Světového poháru v italském Asiagu běžec na lyžích Aleš Razým. Vítězi klasického sprintu se stali Kriukov a Kowalczyková.

Úspěch obou štafet běžců na Univerziádě !

20.12.2013

Obě štafety na Světové univerziádě byly úspěšné, ženy v sestavě Sandra Schutzová, Lída Horká a Eliška Hájková podlehly až ve finiši v boji o bronzovou medaily a skončily čtvrté, muži v sestavě Míra Rypl, Honza Šrail, Adam Fellner a Jirka Horčička zajeli kvalitní páté místo, blahopřejeme !

Úspěšný start na FIS závodech v St.Ulrichu

18.12.2013

Reprezentační družstvo juniorů a juniorek se zúčastnilo ve dnech 13.12.- 15.12. FIS závodů v St.Ulrichu. Mezi nejúspěšnější patřil Michal Novák, první a druhé místo v kategorii U-18, Petr Knop třetí a pátý v juniorech, Petra Hynčicová druhá v juniorkách, Anička Sixtová pátá v U-18, Kuba Kordač šestý v juniorech a jablonecký Petr Pilz třetí v U-18. Všem blahopřejeme.

Běhání norskými bažinami. I taková byla příprava talentované běžkyně na lyžích Petry Hynčicové

17.12.2013

České běžecké lyžování už není jen o dospělé reprezentaci, výrazně se prosazují i junioři. Mezi nimi i liberecká Petra Hynčicová.

Eva Nývltová- Vrabcová desátá v Davosu !

16.12.2013

Eva Nývltová - Vrabcová zajela velmi dobře závod na 10km volně při sobotním Světovém poháru v Davosu. V závodě obsadila 10.místo a odolala i finiši Justyně Kowalczykové, která skončila 1,1 s za Evou ! Blahopřejeme !

Návrat českého ženského běhu na lyžích? Eva Vrabcová-Nývltová v nejlepší desítce v závodě SP

14.12.2013

Jeden z nejlepších výsledků ve Světovém poháru v kariéře si ve švýcarském Davosu připsala běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když na volné patnáctce dojela desátá. Z vítězství se radovala Norka Björgenová.

ONLINE PŘIHLÁŠKY NA BĚŽECKÉ ZÁVODY

13.12.2013

Přihlášky na všechny republikové závody kategorie A budou probíhat od pátku 13. 12. 2013 elektronicky VÝHRADNĚ na adrese www.czech-ski.com (odkaz na horní černé liště „Závody a výsledky“).

Carlsbad Ski Sprint 2013 - první závod Czech Nordix Cup 2013-2014 - PROPOZICE

12.12.2013

Ve čtvrtek 26.12.2013 odstartuje první závod seriálu CZECH NORDIX CUP - CALSBAD SKI SPRINT.

FIS ČP 4.-5.1.2014 a CZECH NORDIX CUP Jablonec n.Nisou - PROPOZICE

12.12.2013

Ve dnech 4.-5.1.2014 se v Jablonci nad Nisou NA KOLEČKU koná další závod Kontinentálního poháru FIS Slavic Cup. Zároveň zde proběhne i Český pohár dorostu. Závody otevře pátek 3.1.2014 druhý závod setiálu Nordix Cup - Ski Street Kolečko.

FIS ČP 21.-22.12.2013 - Horní Mísečky - PROPOZICE

11.12.2013

Ve dnech 21.-22.12.2013 se konají na Horních Mísečkách závody Českého a Kontinentálního poháru - FIS Slavic Cup.

Lukáš po příletu ze SP na severu a zájem médií .

09.12.2013

Ihned po příletu se Lukáš Bauer zúčastnil krátké tiskovky, téma SP, ZOH Soči, projekt Bezva běžky, studium na FTVS , Karlovarský sprint atd.