Aktuality
Medaili se štafetou nezískal. Přesto Martin Jakš na ten den nikdy nezapomene. Během závodu se stal podruhé otcem

17.02.2014

Před čtyřmi lety ve Vancouveru získala štafeta českých běžců na lyžích překvapivý bronz a po senzaci sahalo kvarteto liberecké Dukly i tentokrát. Martin Jakš vyrážel na třetí úsek na medailové pozici a netušil, jaké ho v cíli čeká překvapení. Během souboje s vražedným tempem přišla na svět jeho druhá dcera.

„Štafeta je o čtyřech lidech a my jsme čtyři byli. Nikdo se nešetřil,“ říkal po osmém místě v olympijském závodě na 4x10km Lukáš Bauer

16.02.2014

Štafeta českých běžců na lyžích sahala po medaili. Kvarteto ve složení Razým, Bauer, Jakš a Kožíšek se ještě na třetím úseku drželo v čele závodu, nakonec se ale propadlo na konečnou 8. příčku.

Dvojitá oslava v táboře běžců? V den štafety v Soči očekává Martin Jakš narození své druhé dcery

15.02.2014

Před čtyřmi lety ve Vancouveru získala štafeta českých běžců na lyžích senzační bronz. Také v Soči bude součástí českého kvarteta Martin Jakš, který má ke zopakování medailového úspěchu ještě o důvod víc. Ve stejný den, kdy budou štafety závodit, se zároveň očekává narození jeho druhé dcery.

České běžkyně skončily v olympijské štafetě desáté. Vynikající výkon podala především Eva Vrabcová-Nývltová

15.02.2014

Desátou příčku obsadilo kvarteto českých běžkyň na lyžích v olympijské štafetě na 4x5km. Ze senzačního vítězství se radovaly Švédky před Finkami a Němkami.

Mistrovství ČR st.žactva ve Vimperku !

14.02.2014

V první disciplíně, sprintu volně, se Mistry ČR st.žactva stali Sam Jirouš, Jakub Strouhal, Bára Antošová a Marta Slonková, blahopřejeme !

„Bylo to strašný, ale výsledek je super,“ mísily se pocity Lukáše Bauera v cíli olympijské patnáctky

14.02.2014

Na skvělou pátou příčku dosáhl v závodě na 15km klasicky běžec na lyžích Lukáš Bauer. V podmínkách, které ve středisku Laura panovaly, to byl ale podle české jedničky očistec. Pro druhé zlato si v Soči dojel Švýcar Cologna.

Bauera čeká jeho parádní disciplína: patnáctka klasicky

14.02.2014

Klasická patnáctka dnes na olympiádě v Soči čeká běžce na lyžích Lukáše Bauera. Zopakuje česká běžecká jednička úspěch z Turína?

„Takové vedro znám jen z atletických závodů,“ nevěřila v cíli klasické desítky běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová

13.02.2014

Eva Vrabcová-Nývltová skončila v dalším olympijském závodě 21. a nezopakovala tak úspěch z úvodního skiatlonu. Přesto je spokojená. „Bylo to v těchhle podmínkách strašně těžké,“ říká.

Mistrovství ČR v běhu na lyžích žactva se jede ve Vimperku

11.02.2014

Potvrzeno: M-ČR žactva se bude konat v původním termínu 14.-16.2.21014 na Šumavě. Závodí se na náhradních tratích ve Skiareálu Vodník ve Vimperku.

Běžkyně na lyžích Nováková po postupu do čtvrtfinále olympijského sprintu: „Splnil se mi sen!“

11.02.2014

Bezesportu nejlepšího výsledku v kariéře dosáhla běžkyně na lyžích Petra Nováková, když jako jediná z českých zástupců postoupila z kvalifikace olympijského sprintu. Ve čtvrtfinále smolně zlomila hůl, přesto v cílí zářila štěstím.