Aktuality
Olympiáda dětí a mládeže v Novém Městě na Moravě !

20.01.2014

V prvním soutěžním dni se z vítězství v běžeckých soutěží volnou technikou radovali : Gábina Masaříková, Matěj Vacek, Kája Poulíková a Sam Jirouš, všem blahopřejeme !

Nejlepší muži v Českém poháru ČPP na Horních Mísečkách !

19.01.2014

V nedělním závodě v kategorii mužů byli nejúspěšnější : 1.Dušan Augustiňák, 2.Adam Fellner, 3.Jakub Kordač, 4.Jakub Rádl, 5.Martin Mikuš a 6.Luděk Šeller , blahopřejeme !

Český pohár ČPP dospělých a dorostu na Horních Mísečkách !

18.01.2014

V sobotu 18.ledna proběhla první část přeloženeného Českého poháru ČPP dospělých a dorostu již tradičně na tratích na Horních Mísečkách.

„Už jen pečená kuřata aby tu lítala do huby,“ hodnotil Aleš Razým vydařenou koncovku v Novém Městě na Moravě. V týmovém sprintu skončili s Martinem Jakšem čtrvtí.

12.01.2014

Historicky nejlepšího výsledku ve Světovém poháru dosáhli běžci na lyžích Aleš Razým a Martin Jakš, když v klasickém týmovém sprintu v Novém Městě na Moravě dojeli čtrvtí.

Českým běžcům sprint v Novém Městě nevyšel. Vrabcové-Nývltové a Razýmovi unikl postup jen těsně

11.01.2014

Bez české účasti se musely obejít finálové rozjížďky sprintu na SP v Novém Městě na Moravě. Nejblíž byla postupu Eva Vrabcová-Nývltová. Od elitní třicítky ji dělilo čtrnáct setin.

Do sprintu SP v Novém Městě na Moravě nastoupí 24 Čechů. Favoritem je Razým.

10.01.2014

Široké zastoupení bude mít Česká republika na domácím Světovém poháru v běžeckém lyžování v Novém Městě na Moravě. Díky možnosti nasazení národní skupiny nastoupí do sobotního sprintu 24 domácích závodníků. Největším českým favoritem bude Aleš Razým.

Přeložení Českého poháru v běhu na lyžích : Boží Dar - Horní Mísečky

10.01.2014

Český pohár v běhu na lyžích v kategorii dospělých a dorostu / 17.1.-19.1.2014 / byl přeložen z Božího Daru na Horní Mísečky ! Program je zkrácen, v sobotu 18.1. interv.st. V a v neděli 19.1. handicap K. Oba starty dopoledne. Propozice včetně pořadatele budou upřesněny v pondělí 13.ledna, uvedeny na webu a zaslány jednotlivým klubům.

Světový pohár v běhu na lyžích byl zahájen !

10.01.2014

Oficiálním tréninkem byl zahájen Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě. Všechny přihlášené týmy jsou již na místě a probíhá hlavní část testování tratí.

Tiskovka ke Světovému poháru v  Novém Městě na Moravě.

Tiskovka ke Světovému poháru v Novém Městě na Moravě.

09.01.2014

Ve středu 8.ledna proběhla Tisková konference ke Světovému poháru v běhu na lyžích, který se koná tento víkend v Novém Městě na Moravě. Všechny fanoušky a přátele běžeckého sportu srdečně zveme, přijďte povzbudit naše reprezentanty !