×
Aktuality
Lukáš Bauer končí na Tour de Ski

02.01.2014

Běžec na lyžích Lukáš Bauer odstupuje z prestižního seriálu Tour de Ski. Tři etapy před koncem se na tom dohodl s reprezentačním trenérem Miroslavem Petráskem.

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová zajela nejlepší výsledek kariéry. Ve čtvrté etapě Tour de Ski skončila sedmá. Po první desítce sahal i Jakš

01.01.2014

Vynikající výkon podala ve švýcarském Lenzerheide běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, když ve čtvrté etapě prestižní Tour de Ski, ve které se jel závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem, skončila sedmá.

Silvestrovské štafety v Jablonci n.N.

31.12.2013

Silvestrovské štafety v Břízkách zakončily závodění v roce 2013, trochu recese a maškarních obleků nechybělo, jinak se ale závodilo "nesilvestrovsky" , na plné pecky !

Čeští běžci na lyžích zakončili rok dalším úspěchem. Ve třetí etapě Tour de Ski jich na body dosáhlo rovnou pět

31.12.2013

Dalšího vynikajícího výsledku na Tour de Ski dosáhla česká výprava běžců na lyžích. Ve třetí sprinterské etapě ve švýcarském Lenzerheide bodovaly vedle Razýma a Jakše i všechny české ženy.

Sprint na Šestidenní

30.12.2013

Předposlední den na "Šestidenní" byl ve znamení sprintérských soubojů.

ČP FIS Slavic Cup a ČP dorostu 4.-5.1.2014 Nové Město n.M. - PROPOZICE

30.12.2013

O víkendu 4.-5.1.2014 se v Novém Městě na Moravě konají závody Kontinentálního poháru FIS Slavic Cup a závody Českého poháru dorostu, které byly přeloženy z Jablonce nad Nisou.

Třetí den

Třetí den "Šestidenní"

29.12.2013

Již třetím závodem pokračovala jablonecká "Šestidenní", úsilím pořadatelů se podařilo udržet běžecký chodník v Břízkách a závodu se dnes zúčastnilo 150 závodníků.

Aleš Razým zajel svůj druhý nejlepší sprintový výsledek ve Světovém poháru. V Oberhofu byl dvanáctý

29.12.2013

Vynikající formu prokazuje v olympijské sezóně běžec na lyžích Aleš Razým. Ve druhé etapě Tour de Ski v německém Oberhofu skončil ve sprintu volnou technikou dvanáctý.

Jablonecké šestidenní - změna programu - zítra 29.12.2013 start v 9,30 hodin!

28.12.2013

Změna programu běžeckých závodů "Jablonecké šestidenní": Zítra - v neděli 29.12.2013 se startuje už v 9,30 hodin.

Vysocké kritérium na Mísečkách

28.12.2013

V sobotu 28.prosince se na Horních Mísečkách uskutečnilo "Vysocké kriterium", téměř 400 závodníků odstartovalo do kvalitních tratí a zajelo si i kvalitní závody.

Start Tour de Ski vyšel běžcům na výbornou. Hned třikrát figurovaly české barvy v nejlepší patnáctce

28.12.2013

Skvělý vstup do letošní Tour de Ski zaznamenali čeští běžci na lyžích. Eva Vrabcová-Nývltová skončila dvanáctá, stejnou příčku obsadil mezi muži Martin Jakš. Prosadil se i patnáctý Aleš Razým.