Nabídka soustředění pro kluby na českém ledovci Monínec v listopadu a prosinci 2017

17.09.2017

Vážení přátelé, využijte od 22.11.17 možnosti tréninku pro skupiny ve středočeském partnerském lyžařském středisku úseku alpských disciplín MONÍNEC.

Kryštof Krýzl slaví celkové vítězství v Australsko-Novozélandském poháru

08.09.2017

Až doma, týden po návratu z jižní polokoule, Kryštof Krýzl zjistil, že stal vítězem letošního ročníku Australsko-Novozélandského poháru. Závěrečný program ANC v rychlostních disciplínách byl totiž kvůli nepříznivému počasí definitivně zrušen a v technických disciplínách náš reprezentant nasbíral nejvíce bodů ze všech. Gratulujeme!

Ester Ledecká exceluje v Jihoamerickém poháru v La Parvě

06.09.2017

Tři vítězství s obrovskými náskoky ve dvou sjezdech a jednom super-G na SAC v chilské La Parvě vybojovala česká reprezentantka Ester Ledecká. K tomu nejlepší FIS body kariéry v super-G (15,94). Na nejlepší FIS body v dosavadní kariéře v super-G dosáhli také Ondřej Berndt (25,86) a Filip Forejtek (39,87). Gratulujeme.

Ondřej Berndt senzačně vyhrál slalom Jihoamerického poháru, Ester Ledecká v obřím slalomu druhá

04.09.2017

Skvěle si vedou naši závodníci v Chile! Ondřej Berndt zvítězil ve slalomu v La Parvě a zapsal si svůj životní bodový výsledek 14,82 FIS bodů. Ester Ledecká v obřím slalomu v El Coloradu skončila druhá za 17,70 FIS bodů. Gratulujeme!

Martina Dubovská a Kryštof Krýzl obsadili 3. místa na ANC na N. Zélandu

01.09.2017

Dvoje stupně vítězů získali reprezentanti ČR v alpském lyžování na Austrosko-Novozélandském poháru na Coronet Paeku. Ve druhém slalomu na třetí nejvyšší stupínek vystoupila Martina Dubovská a v posledním obřím slalomu byl rovněž třetí Kryštof Krýzl.

Pozvánka na odborný seminář - Registrace uzavřena - pozor ZMĚNA MÍSTA

30.08.2017

Svaz lyžařů - úsek alpských disciplín ČR Vás zve na odborný seminář pro trenéry, rodiče, který zároveň slouží k prodloužení trenérských licencí.

Martina Dubovská zvítězila na Winter Games na N. Zélandu

26.08.2017

Česká reprezentantka v alpském lyžování Martina Dubovská zahájila olympijskou sezónu vítězně. Na Novém Zélandu ovládla paralelní slalom v rámci Winter Games! Gratulujeme.

Ester Ledecká a část mužského týmu odlétá na rychlostní trénink do Chile, Krýzl v ANC ve slalomu třetí

25.08.2017

Ester Ledecká a část mužské reprezentace ve složení Filip Forejtek, Jan Zybastřan a Ondřej Berndt, doplnění o juniora Tomáše Klinského se přesouvají na měsíc do Chile k tréninku rychlostních disciplín a sérii závodů v La Parva a El Colorado. Soustředění je možně - již druhým rokem - uskutečnit díky podpoře Tomáše Němce a Dukle.

Stupně vítězů na kontinentálním poháru v Austrálii pro Kryštofa Krýzla

22.08.2017

Český reprezentant v alpském lyžování Kryštof Krýzl se přesunul z Nového Zélandu, kde trénoval a jezdil závody kategorie FIS, do Austrálie k první sérii Australsko-novozélandského kontinentálního poháru (ANC). První obří slalom nedokončil, v druhém se už prosadil na stupně vítězů – skončil 3. a zajel absolutně nejrychlejší čas druhého kola. Gratulace.

Krýzl mistrem Nového Zélandu ve slalomu, na N.Z. míří rovněž Dubovská

11.08.2017

Svou sbírku mezinárodních mistrovských titulů Kryštof Krýzl rozšířil díky vítězství ve slalomu na Coronet Peaku o titul novozélandský. Nyní má tituly ze sedmi zemí, celkem jich vlastní čtyřiadvacet. Gratulujeme. Na Nový Zéland v těchto dnech dorazí také Martina Dubovská.

Workshop a doškolení trenérů alpských disciplín proběhne 16. 9. 2017 v Praze

09.08.2017

Vzpomínáte na zajímavý workshop z jara 2015 v Brně, na kterém přednášel trenér špičkového slalomáře Rusa Alexandra Chorošilova Slovinec Urban Planinšek nebo Timo Zuzula? Vypisujeme pro vás další, tentokrát na sobotu 16. září 2017 v Praze. A náplň bude opět zajímavá, účast přislíbila Šárka Strachová.

Krýzl zahájil olympijskou sezónu 3. místem na mistrovství Nového Zélandu

07.08.2017

Již po týdnu pobytu na Novém Zélandu absolvoval český reprezentant v alpském lyžování Kryštof Krýzl první závod. Byl jím obří slalom národního mistrovství Nového Zélandu. Kitan si v něm dojel pro 3. místo.