×
Alpské disciplíny
Životní body pro Gabrielu Capovou za 19. místo ve Světovém poháru!

07.01.2018

Na slalom Světového poháru bude česká reprezentantka v alpském lyžování Gabriela Capová dlouho vzpomínat, možná celý život. Přinesl jí totiž první postup do 2. kola SP a hned 19. místo, čili 12 bodů do nejprestižnější soutěže. Navíc si dnešním výsledkem řekla o nominaci na blížící se ZOH. Gratulujeme!

Kryštof Krýzl ani Ondřej Berndt rozbitý slalom na SP v Zagrebu nedokončili

04.01.2018

Ještě před cílem prvního kola skončil divoký závod Světového poháru v Zagrebu pro české reprezentanty v alpském lyžování Kryštofa Krýzla a Ondřeje Berndta.

Martina Dubovská si odváží ze Světového poháru v Zagrebu body za  26. místo!

Martina Dubovská si odváží ze Světového poháru v Zagrebu body za 26. místo!

03.01.2018

Druhý bodovaný výsledek ve slalomu Světového poháru v letošní sezóně a první v novém roce 2018 si připisuje česká reprezentantka v alpském lyžování Martina Dubovská. Po devětadvacátém místě z úvodu sezóny z Levi dnes na měkké trati v chorvatském Zagrebu vybojovala pět pohárových bodů za šestadvacáté místo. Gratulujeme! Náskokem 1,59s vítězila Mikaela Shiffrinová (USA) před Wendy Holdenerovou (SUI), tčetí Frida Hansdotterová (SWE) ztratila již 2,11s.

Kvarteto českých slalomářů míří na první SP roku 2018 do Zagrebu

02.01.2018

Prvním SP roku 2018 byla City Event na Nový rok rok v Oslu, ta ale byla pouze pro šestnáct vyvolených. Naplno se proto kolotoč Světových poháru v alpském lyžování pro rok 2018 roztočí až 3. a 4. ledna slalomem žen a mužů v chorvatském Zagrebu. Chybět na tomto prestižním podniku nebudou Martina Dubovská, Gabriela Capová, Kryštof Krýzl a Ondřej Berndt.

Sjezdaři zakončili rok tradiční Předsilvestrovskou Ski Show, vyhráli ji Kmochová a Forejtek

01.01.2018

Alpští lyžaři se již po dvaadvacáté rozloučili se starým rokem na tradiční Předsilvestrovské Ski Show. Dopoledne byl na programu veřejný závod na nově otevřeném Audi Race Tracku, z nějž se tři nejrychlejší ženy a tři nejrychlejší muži kvalifikovali do odpolední exhibice, ve které se utkali se současnými i bývalými reprezentanty.

Kateřina Pauláthová v Lienz obří slalom nedokončila, Jan Zabystřan v alpské kombinaci v Bormiu 37.

29.12.2017

Ani při své druhém startu v obřím slalomu SP po zranění kolene česká reprezentantka a česká obřáková jednička Kateřina Pauláthová neviděla cíl prvního kola. Vypadla ještě před prvním mezičasem. V Bormiu se v náročné alpské kombinaci umístil jediný český zástupce Jan Zabystřan na sedmatřicátém místě.

Slalomářce Martině Dubovské unikl postup do 2. kola o třiatřicet setin

28.12.2017

Třiatřicet setin dělilo českou reprezentantka v alpském lyžování Martinu Dubovskou od postupu do 2. kola Světového poháru v Rakouském Lienz. Skončila na 35. místě. Další české reprezentantky Gabriela Capová a Kateřina Pauláthová první kolo nedokončily. Jan Zabystřan ve sjezdu v Bormiu na čtyřiašedesátém místě nebodoval.

Do SP alpských lyžařů nastoupí mezi svátky pětice českých reprezentantů

27.12.2017

Ženy se utkají v rakouském Lienz v technických disciplínách, muži v italském Bormiu ve sjezdu a alpské kombinaci. Program žen v Lienz byl kvůli nepříznivé předpovědi počasí na poslední chvíli přehozen a tak se netradičně první den, ve čtvrtek, utkají o svěťákové body slalomářky a až v pátek přijde ke slovu obří slalom. Muži v Bormiu jedou podle plánu ve čtvrtek sjezd, v pátek alpskou kombinaci.

Pozvánka k veřejnému závodu v rámci Předsilvestrovské show na nově otevřené trati “AUDI RACE TRACK”

21.12.2017

Přijeďte si poměřit své síly s Ondrou Bankem. Ti nejlepší z vás pak i s dalšími současnými reprezentanty.

Od 21. prosince až do ZOH každý čtvrtek v 16 hodin hodinový stream se sportovní osobností

20.12.2017

Vážení přátelé, od 21. prosince vám každý čtvrtek v 16:00 v živém FB streamu https://www.facebook.com/EurosportCZ/ na monitor, tablet nebo smartphone přihraje EUROSPORT zajímavého sportovce v rámci pořadu Stream Team. A vy se jich můžete zeptat úplně na všechno: od pocitů z účasti na vrcholné akci, přes muka přípravy až po tajné tipy na dobrý výsledek a mnoho dalšího. Na FB Eurosportu, kde bude probíhat živá diskuse, můžete během přenosu, i před ním, psát dotazy.  A moderátor? Ten, který se nebojí riskovat – olympijský vítěz Aleš Valenta! Začínáme zítra odpoledne, v 16:00!!!  Prvním hostem bude alpská lyžařka Eva Kurfürstová.

Kateřina Pauláthová: Netušila jsem, že se mnou na SP budou cloumat takové emoce

19.12.2017

Česká reprezentantka v alpském lyžování se dnes poprvé od vážného zranění kolene postavila na start Světového poháru. Obří slalom ve francouzském Courchevel sice nedokončila, ale byla ráda, že mohla být u toho.

Comeback Kateřiny Pauláthové je otázkou několika hodin

18.12.2017

Už zítra! V úterý 19. prosince se česká reprezentantka s alpském lyžování Kateřina Pauláthová postaví poprvé po operaci křížových vazů v koleni na start Světového poháru. Stane se tak ve francouzském Courchevel v její nejoblíbenější disciplíně, v obřím slalomu. Na paralelní slalom o den později míří Martina Dubovská a Gabriela Capová.