Novák vystoupal v poslední etapě Tour na Alpe Cermis jako 24. Knop byl 37., Fellner 43.
Přečíst článek
6 min 27 s

Janatová uhájila při drsném výjezdu na Alpe Cermis umístění v nejlepší třicítce Tour de Ski
5 min 40 s

Novák dosáhl i v 5. etapě Tour de Ski na body. Fellner se posunul na 35. místo, Knop byl 55.
7 min 4 s

Janatová se v Tour de Ski drží v nejlepší třicítce, v 5. etapě byla 35. Hynčicová ze závodu s hromadným startem odstoupila
4 min 19 s

Novák letos poprvé v semifinále! Při sprintu klasicky na Tour de Ski bere 10. místo. Body mají i Janatová a Hynčicová
8 min 58 s

Hynčicová zakončila rok 2021 bodovaným umístěním ve 3. etapě Tour de Ski. Janatová byla 39.
5 min 40 s

Fellner vybojoval na Tour de Ski své první body. Novák zlomil hůl a propadl se pořadím
5 min 54 s

Navzdory pádu bere Michal Novák body i z druhé etapy Tour de Ski. Po závodech v Lenzerheide je průběžně devatenáctý
4 min 58 s

Sedm desetin od bodů! České běžkyně na lyžích bojovaly ve 2. etapě Tour de Ski o nejlepší třicítku, v Lenzerheide jim těsně unikla
6 min 32 s

Dva Češi v TOP 20! Janatová vstoupila do Tour de Ski výborným 16. místem, Novák bere na úvod prestižního klání 19. místo