Aktuality
Pátá výhra v řadě! Kateřina Smutná ovládla i Jizerskou 50

19.02.2017

Vítězná série pokračuje. Kateřina Smutná ani tentokrát nepoznala přemožitelku a dojela si pro pátý triumf v řadě. Dnešní výhra je pro českou reprezentantku o to sladší, že byla před domácími fanoušky na jubilejním 50. ročníku Jizerské padesátky. Mužům kraloval Nor Morten Eide Pedersen, Stanislav Řezáč dojel třináctý.

Zuzana Holíková vybojovala na Evropském olympijském festivalu mládeže stříbro!

16.02.2017

Další skvělý výkon byl tentokrát odměněn stříbrnou medailí. Běžkyně na lyžích Zuzana Holíková vybojovala ve sprintu volnou technikou na Evropském olympijském festivalu mládeže druhé místo. Český tým si tak po bronzu sjezdařky Nikoly Bubákové a zlatu biatlonisty Vítězslava Horniga z tureckého Erzurumu odveze kompletní medailovou sbírku.

Kateřina Neumannová dnes slaví narozeniny. Všechno nejlepší!

15.02.2017

Olympijská vítězka, mistryně světa a legendární česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová dnes slaví 44. narozeniny. Úsek běžeckých disciplín a celý Svaz lyžařů ČR přeje všechno nejlepší a mnoho dalších úspěchů v osobním i pracovním životě.

Holíková bere na EYOFu sedmé místo v závodě na 7,5 km volně

14.02.2017

Pro další skvělý výsledek si na Evropském olympijském festivalu mládeže dojela běžkyně na lyžích Zuzana Holíková. Česká závodnice skončila v závodě na 7,5 kilometru volnou technikou na sedmém místě.

Zuzana Holíková brala na úvod Evropského olympijského festivalu mládeže páté místo

13.02.2017

Skvělý start na Evropském olympijském festivalu mládeže v tureckém Erzurumu si připsala Zuzana Holíková. Nadějná česká běžkyně na lyžích dojela závodě na pět kilometrů klasicky s intervalovým startem na parádním pátém místě.

Závody Mistrovství ČR v běhu na lyžích st.žactva jsou PŘELOŽENY do Nového Města n.Moravě

13.02.2017

Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek se závody Mistrovství České republiky staršího žactva, které se měly konat v Rýmařově (17.-19.2.2017), PŘEKLÁDAJÍ do Nového Města na Moravě. Disciplíny zůstávají nezměněny. Čtvrteční trénink a prezentace se konají od 14,00 hodin. Aktualizovaný program závodů bude zveřejněn do středy 15. 2. 2017.

Vítězná série Kateřiny Smutné pokračuje. Nejrychlejší byla i v Cortině

11.02.2017

Kateřina Smutná nemá v současné formě konkurenci. Česká reprezentantka ovládla další zastávku prestižního seriálu dálkových běhů Ski Classics. V závodě z Toblachu do Cortiny d'Ampezzo na 50 kilometrů klasicky znovu dokázala porazit svou největší soupeřku Brittu Johanssonovou Norgrenovou.

Bronz! Mužská štafeta si na univerziádě doběhla pro třetí místo

06.02.2017

Běžci na lyžích se postarali o další medaili pro Českou republiku. Kvarteto Miroslav Rypl, Jakub Antoš, Jakub Pšenička a Jakub Gräf vybojovalo ve štafetě na univerziádě v Almaty třetí místo.

Štafeta juniorů na MS vybojovala 6. místo

06.02.2017

V neděli bylo MSJ v americkém Park City završeno závodem štafet. Z juniorů se do boje o co nejlepší umístění pustila sestava Karel Macháč, Adam Matouš, Tomáš Kalivoda, Jan Pechoušek a společnými silami to dalo senzační 6. místo! Juniorky v uskupení Kateřina Janatová, Eliška Krčková, Zuzana Staňková a Barbora Havlíčková si dojely pro 10. příčku.

Sixtová a Knop ve skiatlonu na MS U23 vybojovali 14. místo

04.02.2017

Další den mistrovství světa závodníků do 23 let v americkém Park City přinesl závod ve skiatlonu. Ženy čekala trať na 7,5 km klasickou technikou a 7,5 km volně. Muži jeli tratě dlouhé 15 km.

Další skvělé umístění! Havlíčková obsadila ve skiatlonu na MSJ 13. příčku

03.02.2017

V pátek byl na programu další závod MS juniorů v americkém Park City. Tentokrát se jel skiatlon, ve kterém juniorky čekala trať 5 km klasickou technikou a 5 km volně, zatímco junioři absolvovali tratě desetikilometrové. Znovu zazářila mladičká Barbora Havlíčková, obsadila parádní 13. místo.

Knop, Hynčicová a Sixtová se na MS U23 probojovali mezi nejlepší dvacítku

02.02.2017

Ve čtvrtek byl na programu MS do třiadvaceti let v americkém Park City závod na 10 km žen, zatímco muže čekal úsek dlouhý 15 km, a to volnou technikou s intervalovým startem. Do boje o co nejlepší výsledek se vydali Petr Knop, Jonáš Bešťák, Anna Sixtová a Petra Hynčicová.