Alpské disciplíny
Bank a Vráblík bodovali v náročné superkombinaci Světového poháru ve Wengenu

17.01.2014

Ondřej Bank skončil nakonec na pěkné 16. pozici, Martin Vráblík vybojoval vydařené 23. místo, Kryštof Krýzl pak skončil těsně za bodovanou třicítkou na 32. místě.

Superkombinace SP mužů ve Wengenu se jede v pátek 17.1. v obráceném pořadí disciplín.

16.01.2014

Do kombinačního slalomu odstartuje i letka našich "Grippenů": Ondřej Bank, Martin Vráblík a Kryštof Krýzl.

VÝHODNÁ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH PRO SKUPINY NA ZIMU 2013/2014!

16.01.2014

Ubytování v Pensionu HEIDI v St. Martin am Tennengebirge v Salcbursku ...

Informace o přihlašování na mezinárodní závody do zahraničí

16.01.2014

Na základě zvýšeného zájmu o mezinárodní závody v zahraničí přijala Rada OSÚ AD na svém zasedání dne 15.1.2014 následující usnesení: Jako prokazatelná přihláška na mezinárodní závody FIS do zahraničí se bude akceptovat pouze email nebo sms. Na adresu michaela.jarousova@czech-ski.com či tel.číslo 737222451 sekretariát OSÚ AD SLČR

Světový pohár v alpském lyžování pokračuje i tento víkend, největším želízkem v ohni je Ondřej Bank v superkombinaci

16.01.2014

Co čeká české reprezentanty na tratích ve Wengenu a v Cortina d Ampezzo?

Šárka Strachová uspěla v nočním slalomu ve Flachau na 15. místě

14.01.2014

Reprezentační sjezdařka Šárka Strachová v rakouském Flachau vybojovala další body ve Světovém poháru. Vlajkonoška české výpravy na olympijských hrách v Soči byla v nočním slalomu v součtu obou kol 15. nejrychlejší a přidala do své letošní sbírky další body. V hodnocení slalomu jich má už 65 a je na 19. místě.

Křížová má formu, po úspěchu ve Světovém poháru se prosadila do desítky v EP

14.01.2014

Sjezdařka Klára Křížová si v uplynulých dnech užívá výtečnou závodní formu. O víkendu potřetí v kariéře bodovala ve Světovém poháru. V pondělí pak skončila na desátém místě v superobřím slalomu Evropského poháru v rakouském Innerkrems.

Dnes se navýšil počet startujících sjezdařů pro ZOH do Soči na osm, jaké je aktuální pořadí nominace?

13.01.2014

Dnes oznámená oficiální nominace Svazu lyžařů se může v alpském lyžování ještě zamíchat. Proč?

Informace o RKZ

13.01.2014

Vážení sportovní přátelé, v současné době není zatím možné z důvodů nedostatku sněhu uspořádat v nejbližších dnech žádný další závod RKZ žactva. (Další možný termín 1.-2.2.2014) sekretariát OSÚ AD SLČR

Strachová se prosadila do první desítky v superkombinaci SP

12.01.2014

Šárka Strachová se postarala o svůj nejlepší výsledek v letošní sezoně. V superkombinaci v rakouském Altenmarktu obsadila výtečné 9. místo. V superG zajela 30. nejrychlejší čas, ve slalomu pak byly dokonce pouze dvě soupeřky rychlejší než naše reprezentantka.

Skvělý Ondra Bank má formu! Zase bodoval v obřím slalomu SP

11.01.2014

Ondřej Bank se v letošní sezoně dostává do dobré formy. Dnes do svých výsledků přidal další bodované umístění ve Světovém poháru. V obřím slalomu ve švýcarském Adelbodenu dnes zaznamenal 27. místo. „Samozřejmě, že mám radost z bodů ze Světového poháru, ale už bych chtěl být ještě trošku výš, než na 27. místě,“ nebyl Ondra zcela spokojený. Kryštof Krýzl si vybral pořádný kus smůly, na 31. místě ztrácel na postup pouhých 5 setin vteřiny. Adam Kotzmann skončil ve svém druhém vystoupení ve Světovém poháru v kariéře na 55. místě.