Alpské disciplíny
Pracovní nabídka

23.04.2015

Tréninková skupina Záhrobský racing hledá kvalifikovaného trenéra pro alpské disciplíny

Krýzl vicemistr Izraele ve slalomu a vítěz slalomu v Pampeagu, Ledecká vicemistryní Belgie ve slalomu a vynikající FIS body v super-G, Klicnarová třetí v SG ve Slovinsku

12.04.2015

Neobvyklé přívaly sněhu během minulého týdne zajistily skvělé podmínky pro závodění v těchto dnech. Toho využili naši reprezentanti, aby na závěr sezóny ukořistili co nejlepší FIS body.

Bubáková ozdobila dvojnásobným vítězstvím ve slalomu a v obřím slalomu účast naších žáků ve Whistleru

08.04.2015

Ve dnech 3.-5.4.2015 se uskutečnil již 23.ročník mezinárodního závodu Whistler Cup kategorie U-14 a U-16 v kanadském středisku Whistler Blackcomb.

Sjezdařka Tereza Kmochová zářila na světové Deaflypmiádě, vybojovala pět zlatých medailí  - co start, to zlato. Gratulujeme!

Sjezdařka Tereza Kmochová zářila na světové Deaflypmiádě, vybojovala pět zlatých medailí - co start, to zlato. Gratulujeme!

06.04.2015

Sportovci mají Olympijské hry, handicapovaní sportovci Paralympijské hry. Na Paralympiádě neslyšící nebo s poruchou sluchu nestartují, mají svou Deaflympiádu. Ta se koná, podobně jako OH, co čtyři roky. Poslední se však konala před osmi lety, neboť tu na Slovensku v roce 2011 bez náhrady zrušili. Letošní Deaflympiáda se konala v ruském Magnitogorsku a pro naši Terezu Kmochovou byla víc než úspěšná.

Našim reprezentantům se na závěr sezóny daří: Krýzl mezinárodním mistrem Lichtenštejnska, Ledecká na bednách v dobře obsazených závodech FIS ve Francii, Kotzmann druhý na mistrovství Slovenska

05.04.2015

Skvělých výsledků dosáhli v poslední dnech členové reprezentačního týmu Kryštof Krýzl a Ester Ledecká. Neztratil se ani Adam Kotzmann. Kryštof Krýzl vyhrál mezinárodní mistrovství Lichtenštejnska za výborných 8, 71 FIS bodů a sjel tím nejlepší slalomový výsledek sezóny a Ester Ledecká zazářila v obřích slalomech FIS ve Francii, když obsadila druhé a třetí místo a sjela si nejlepší body v kariéře. Rovněž Adam Kotzmann vybojoval na mistrovství Slovenska nejlepší obřákové body kariéry.

Mistryní České republiky v obřím slalomu 2015 se stala Karolína Kloučková

03.04.2015

Muži znají svého mistra v obřím slalomu už od 2. dubna, ženy si však na svou mistryni v obřím slalomu musely jeden den počkat. Mistryně České republiky v obřím slalomu žen byla vyhlášena z mistrovského závodu Slovenska, který se konal o den později rovněž na Červené sjezdovce ve Špindlerově Mlýně v rámci prvního společného mistrovství České a Slovenské republiky. Stala se jí Karolína Kloučková, která, podobně jako v prvním kole mistrovského slalomu v Koutech, své soupeřky do jisté míry překvapila. Češky opět kompletně ovládly stupně vítězů Mezinárodního mistrovství Slovenska. Na druhém děleném se místě umístily Veronika Čamková a Andrea Zemanová.

Mistrem republiky v obřím slalomu 2015 se stal Kryštof Krýzl

02.04.2015

Ve Špindlerově Mlýně se dnes (2.4.2015) konal obří slalom mužů Mezinárodního mistrovství České republiky v alpských disciplínách 2015, vítězství vybojoval Kryštof Krýzl.

Super – G a alpská kombinace byly na Mezinárodním mistrovství ČR a Slovenska pro nepříznivé počasí zrušeny.

01.04.2015

Závodem super – G, které se mělo započítávat do odpolední alpské kombinace, a alpskou kombinací mělo dnes ve Špindlerově Mlýně na červené sjezdovce pokračovat první společné mistrovství České republiky a Slovenska v alpských disciplínách.