Alpské disciplíny
ALLIANZ Český pohár 2013-14 v alpských disciplínách konečně začíná

31.01.2014

Tradiční národní soutěž pokračuje i tuto sezónu, první závodem je FIS KAZMARKA Open.

RKZ

RKZ

27.01.2014

Vážení sportovní přátelé, oznamujeme Vám, že ve dnech 1.-2.2.2014 se bude konat Český pohár žáků RKZ Head cup v Peci pod Sněžkou - 2x obří slalom. Více v sekci kalendář závodů. sekretariát OSÚ AD SLČR

Bank sahal po vítězství v superkombinaci, Křížová a Krýzl brali ve Světovém poháru body

26.01.2014

Čeští sjezdaři dnes předvedli ve Světovém poháru hned několik výtečných výkonů. Klára Křížová opět bodovala v superobřím slalomu na 30. místě, Kryštof Krýzl pak v těžké superkombinaci v Kitzbuehelu vybojoval výtečné 30. místo. Ondřej Bank po skvěle rozjetém superG myslel na vítězství a proto jel slalom na hranici rizika. Bohužel ale chyboval…

Klára Křížová v Cortině zajela druhý nejlepší výsledek v kariéře

24.01.2014

Reprezentační sjezdařka Klára Křížová se blýskla v italské Cortině d ´Ampezzo výtečným 26. místem ve sjezdu Světového poháru. „Jsem moc ráda, byl to těžký závod. Soči se blíží, tak je třeba se zlepšovat,“ radovala se Klára po konci závodu.

Sjezdaři mají před olympiádou napilno: 6 závodů ve 4 dnech

23.01.2014

Program Světového poháru se krátce před začátkem olympijských her řítí závratnou rychlostí a čeští reprezentanti s ním. Tento víkend se závodí v legendárním rakouském Kitzbuehelu a v italské Cortině d Ampezzo.

Změny v kalendáři Světového poháru: v Cortině posun o týden, Ga-Pa přesunuto do Svatého Mořice

21.01.2014

Na jednom místě přívaly sněhu, jinde sníh naopak chybí ...

Jan Ouvín a Nikola Bubáková vyhráli slalomy na VI. Zimní olympiádě dětí a mládeže

21.01.2014

Zimní olympiáda dětí a mládeže probíhá 19.-24.1. na Vysočině.

„Pády jsou pro člověka mnohdy důležitější než vzestupy,“ říká bojovnice na lyžích i v životě Šárka Strachová

20.01.2014

Třikrát dosáhla na medaili na mistrovství světa, jednou na olympiádě a nesčetněkrát v životě. To největší vítězství slavila Šárka Strachová v loňské sezóně, ve které se po vážných zdravotních problémech dokázala vrátit mezi elitu. Za necelé tři týdny ponese českou vlajku na slavnostním zahájení XXII. zimních olympijských her v ruském Soči.

Říčky zrušeny ...

19.01.2014

Nepřízeň počasí přinutila organizátory zrušit tradiční SKIINTERKRITERIUM ŘÍČKY

Výsledky Světového poháru z víkendu

19.01.2014

Sjezd a slalom SP ve Wengenu, Češi nebodovali.

Klára Křížová startuje v sobotu ve sjezdu SP v Cortině s číslem 36.

17.01.2014

Aktualizace: ZÁVOD ODLOŽEN NA NEDĚLI! V předcházejícím SP byla třicátá a letos poprvé bodovala, jak dopadne tentokrát?