Alpské disciplíny
Křížová slaví úspěch v Evropském poháru, Capová a Dubovská vítězství na FIS závodech ve Slovinsku

26.01.2016

Klára Křížová slaví další úspěch, když v Super-G na EP dobyla skvělé 3. místo! O den dříve bodovala v téže disciplíně na 6. místě a body získala také za 21. místo v alpské kombinaci. Slalomářky Gabriela Capová a Martina Dubovská slaví úspěch na FIS závodech ve Slovinsku, každá zvítězila v jednom slalomu a Gábina dokonce zajela životní bodový výsledek 11,23 FIS bodů! Holkám moc gratulujeme. Kryštofovi Krýzlovi 2. kolo SP ve Schladmingu uniklo o pět míst.

Ohlédnutí za Hrami VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016

25.01.2016

ZODM letos proběhla pod záštitou Ústeckého kraje a pořadatelství alpských disciplín se úspěšně zhostil KOSÚ Ústeckého kraje.

Klára Křížová boduje v super-G v Cortině, Krýzl v Kitzbühelu těsně před branami druhého kola

24.01.2016

Specialistka na rychlostní disciplíny Klára Křížová letos podruhé bodovala ve Světovém poháru. V super-G v Cortině d‘Ampezzo získala dva body za 29. místo v super-G. Gratulujeme! Kryštof Krýzl byl v prvním kole slalomu v Kitzbühelu smolně jedenatřicátý.

Martina Dubovská boduje v Evropském poháru, Kateřina Pauláthová v obřím slalomu v Koreji třetí

24.01.2016

Česká slalomářka Martina Dubovská v náročných podmínkách na německém Oberjochu 2x bodovala v Evropském poháru. V prvním slalomu skončila na 16. místě, ve druhém byla 18. a v druhých kolech zaznamenala dokonce 3. a 4. nejrychlejší časy. Závody ozdobila velmi slušná konkurence závodnic Světového poháru.

Krýzl na 26. místě v alpské kombinaci SP v Kitzbühelu, Bank nestartoval

23.01.2016

Kryštof Krýzl bodoval v dalším závodě Světového poháru, když v pátek 22. ledna skončil na 26. místě v alpské kombinaci v Kitzbühelu.

Ondřej Bank nestartuje v Kitzbühelu a na měsíc přeruší sezonu

21.01.2016

Ondra Bank se rozhodl nestartovat ve sjezdu v Kitzbühelu a v návaznosti na to na měsíc přeruší sezonu.

Klára Křížová chce útočit na další body ve sjezdu a muži v Kitzbühelu se chystají na alpskou kombinaci

20.01.2016

Klára Křížová je už od úterka v Cortině d’Ampezzo, kde dolaďuje formu na víkendové SP a Kitzbühel se chystá na svůj sportovní svátek. Na 76. ročníku slavného Hahnenkammu nebude chybět české zastoupení v podobě Kryštofa Krýzla, případně Ondřeje Banka.

ALLIANZ Český pohár 2016 pokračuje dalšími závody

20.01.2016

Na programu ALLIANZ Českého poháru 2015-16 v alpských disciplínách jsou 21.-24. ledna v Albrechticích v Jizerských horách obří slalomy a slalomy.

Dubovská a Ledecká bodují v Evropském poháru, Pauláthová a Kmochová ve Far East Cupu v Koreji

20.01.2016

Hned na dvou kontinentech české závodnice sbírají body do pohárů. V Asii Kateřina Pauláthová zajela ve slalomech v Jisan Resortu třetí a čtvrté místo a Tereza Kmochová ji doplnila šestým a sedmým místem. V světovou elitou našlapaném Evropském poháru na rakouském Hochkaru bodovala Martina Dubovská ve slalomu sedmadvacátým místem a Ester Ledecká po TOP10 výsledcích ve sjezdu ukázala, že v obřím slalomu také umí zabodovat. Skončila devětadvacátá.

SKIINTERKRITÉRIUM 2016 - legendární žákovské závody se konají již tento víkend

19.01.2016

Jeden z největších světových závodů žákovských kategorií ve sjezdovém lyžování – Skiinterkriterium v Říčkách v Orlických horách čeká již 54. ročník. Své časy porovnají lyžaři z různých zemí ve věkové kategorii U 14 a U 16.

O víkendu se konaly první závody letošního ALLIANZ Českého poháru v alpských disciplínách

19.01.2016

O víkendu se konaly první závody letošního ALLIANZ Českého poháru v alpských disciplínách, v Karlově se 16. a 17. ledna jely v slalomy mužů i žen.

Kryštof Krýzl je po čtyřech letech na stupních vítězů v Evropském poháru

17.01.2016

Českému reprezentantovi ve sjezdovém lyžování Kryštofu Krýzlovi se vynechání slalomu SP ve Wengenu vyplatilo. Rozhodl se ho totiž obětovat pro slalom EP v Zell am See, v němž dnes zajel třetí místo. K úspěchu gratulujeme!