Alpské disciplíny
Kateřina Pauláthová zajela 15. místo na Evropském poháru ve slalomu v Pamporovu

09.02.2016

Nejlepšího výsledku v Evropském poháru v disciplíně slalom ve své dosavadní kariéře dnes dosáhla Kateřina Pauláthová. Dosud bodovala ve slalomu jen 2x a to před čtyřmi lety v Bad Wiessee, kde obsadila čtyřiadvacáté a devětadvacáté místo. Že by se v naší reprezentantce probudil slalomářský rytmus?

Paráda! Ester Ledecká bodovala i ve svém druhém startu v SP, v super-G skončila 25.

07.02.2016

V sobotu se při své premiéře ve Světovém poháru ve sjezdovém lyžování uvedla parádním 24. místem. A vedoucí žena SP v alpských disciplínách snowboardingu Ester Ledecká se mezi lyžařskou elitou neztratila ani ve svém druhém závodu. V super-G v německém Garmich-Partenkirchenu opět bodovala, když obsadila dělenou 25. příčku. Z triumfu se radovala Švýcarka Lara Gutová před druhou Němkou Viktorií Rebensburgovou a třetí Američankou Lynsey Vonnovou.

Ester Ledecká senzačně boduje ve sjezdu Světového poháru

06.02.2016

Lepší start mezi lyžařskou elitou si snad ani nedokázala představit. Ester Ledecká, která vévodí celkovému pořadí Světového poháru alpských disciplín ve snowboardingu, se parádně uvedla také na lyžích. Dvacetiletá česká reprezentantka při své premiéře ve sjezdu Světového poháru skončila v německém Garmisch Partenkirchenu na fantastickém 24. místě!

Videozáznamy ze SKIINTERKRITERIA nyní na našem Youtube

04.02.2016

Na svazový Youtube jsme umístili videozáznamy ze SKIINTERKRITERIA 2016.

Ester Ledecká jede první sjezd SP v kariéře, Klára Křížová odjíždí domů

04.02.2016

Premiéru ve Světovém poháru zažívá Ester v těchto dnech Ester Ledecká. Klára Křížová po pádu v Davosu cestuje domů.

Třetí RKZ žáků, Pohár České pošty ve Špindlerově Mlýně, zná své vítěze

04.02.2016

Uplynulý víkend se ve Špindlerově Mlýně na Stohu odjel třetí - RKZ žáků. Seriál závodů v alpských disciplínách - Český pohár, Pohár České pošty - se jako dlouhodobá soutěž koná již řadu let a má velkou tradici. Závodníci měří po celou sezónu své síly od slalomu přes obří slalom, vyřazovací závod až k super - G. Vysoká úroveň a formát závodů je možná také díky sponzorům a zejména titulárnímu partnerovi Česká pošta.

Šárka Strachová vedla ve slalomu SP v Mariboru, který následně zrušila Jury

31.01.2016

Rozmary počasí v této sezóně pokračují. Tentokrát na to doplatila česká reprezentantka Šárka Strachová. V prvním kole slalomu v Mariboru totiž vedla, po pětadvaceti závodnicích však Jury závod pro špatné a neregulérní podmínky zrušila.

Skiinterkriterium: Celkové prvenství obhájila reprezentace České republiky

27.01.2016

Jeden z největších světových závodů žákovských kategorií v lyžování – Skiinterkriterium Říčky – má za sebou úspěšný již 54. ročník.

Křížová slaví úspěch v Evropském poháru, Capová a Dubovská vítězství na FIS závodech ve Slovinsku

26.01.2016

Klára Křížová slaví další úspěch, když v Super-G na EP dobyla skvělé 3. místo! O den dříve bodovala v téže disciplíně na 6. místě a body získala také za 21. místo v alpské kombinaci. Slalomářky Gabriela Capová a Martina Dubovská slaví úspěch na FIS závodech ve Slovinsku, každá zvítězila v jednom slalomu a Gábina dokonce zajela životní bodový výsledek 11,23 FIS bodů! Holkám moc gratulujeme. Kryštofovi Krýzlovi 2. kolo SP ve Schladmingu uniklo o pět míst.