×
VIDEO: Mistrovství světa Masters ve Špindlu lámalo rekordy

VIDEO: Mistrovství světa Masters ve Špindlu lámalo rekordy

23.05.2016

Na konci března přivítal Špindlerův Mlýn největší, nejdelší a nejmasovější lyžařskou akci tohoto roku pořádanou na území České republiky. Do jednoho z nejlepších tuzemských horských středisek se sjela ti nejlepší sjezdaři věkové kategorie 30+ z celého světa. Na programu totiž bylo Mistrovství světa Masters v alpských disciplínách. Podívejte se na 25 minutový pořad z dílny O2 Sport.

Mistrovství světa Masters, které se pravidelně koná každý rok od roku 1981, poprvé zavítalo do země bývalého východního bloku, mimo lyžařsky nejvyspělejší evropské státy. Po 11 ročnících Světových pohárů této kategorie tak měli čeští Masters možnost zazávodit si s absolutní špičkou na domácí půdě i při této vrcholné akci.

A šampionát ve Špindlerově Mlýně nakonec překonal všechny dosavadní rekordy, co se počtu závodníků týče. Do České republiky dorazilo téměř pět set závodníků z celkem 28 zemí, mnohdy lyžařsky exotických. Mistrovství světa Masters ale i tak nakonec ovládli domácí závodníci. Jak to celé dopadlo? Podívejte se na 25 minutový pořad O2 Sport.

Záznam z Mistrovství světa Masters 2016 je dalším dílem lyžařských videí, která v průběhu uplynulé sezony natočila televizní stanice O2 Sport. Kromě toho, že je můžete vidět na televizních obrazovkách, máte exkluzivní možnost zhlédnout množství tuzemských závodů také přímo na oficiálních webových stránkách Svazu lyžařů ČR v sekci video zde a na svazovém youtube kanálu zde.

THPartner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska