V čele alpského lyžování zůstává Ladislav Forejtek. Zvolená rada úseku čítá dva nové členy

V čele alpského lyžování zůstává Ladislav Forejtek. Zvolená rada úseku čítá dva nové členy

3 min 28 s

V sobotu 7. května se v Nymburce konala volební Valná hromada, na které delegáti vyslovili důvěru stávajícímu předsedovi úseku Ladislavu Forejtkovi. Do dalšího čtyřletého období půjde společně se čtyřmi stávajícími členy rady, které doplnila dvě nová jména – Eva Jelínková a Lubomír Trejbal.


O funkci předsedy úseku pro následující volební období usilovali dva kandidáti, stávající předseda OSÚ AD Ladislav Forejtek a Ivan Cap. 36 z celkových 50 delegátů hlasovalo pro Ladislava Forejtka, který tak alpské lyžování povede další čtyři roky. V následujícím období by se chtěl staronový předseda s radou věnovat čtyřem základním pilířům, kterými jsou vzdělávání, mládež, výkonnostní sport a vrcholový sport.

 

 

Vážení lyžaři, 

náš tým dostal na sobotní Valné hromadě velkou důvěru pokračovat v práci pro úsek. Za celou naši radu děkuji všem delegátům za účast a především za projevenou důvěru.
Pokračujeme v částečně obměněné radě. Novou posilou do týmu je Eva Jelínková (za svobodna Sochorová) úspěšná reprezentantka, trenérka,  v civilním povolání učitelka ZŠ. V radě bude mít na starost metodiku a vrcholový sport. Druhou posilou je Lubomír Trejbal, lyžařský srdcař a dlouholetý “bafuňář” v Libereckém kraji. V našem týmu se bude věnovat problematice krajů a společně máme na starost program “Hřiště”. 
V radě pokračují Stanislav Kmoch, Martin Štěpán, Robert Varga a Filip Brýdl.
Manažerkou úseku je Danuta Štrougalová, sekretariát jí pomáhá zajišťovat  Michaela Jaroušová.
Ještě jednou děkuji a pouštíme se všichni naplno do práce.

 

 

Skol
 
Ladislav Forejtek

 

 Pomoc Ukrajině