×
Tradiční Předsilvestrovská show se blíží, letos o den dříve než obvykle! Jste srdečně zváni!

Tradiční Předsilvestrovská show se blíží, letos o den dříve než obvykle! Jste srdečně zváni!

19.12.2018

O den dříve než obvykle, tedy 29. prosince, proběhne Předsilvestrovská show 2018. Letos se koná již 22. ročník, což je neuvěřitelné číslo a i tento ročník proběhne pod dohledem kamer České televize. Novinka 22. ročníku? VIP závod pro trenéry reprezentačních týmů.

Závod formátu Alpine Rock Fest, napříč všemi věkovými kategoriemi je mezi závodníky velmi oblíbený. Pouze zde – jakožto v jediném závodě – se mohou utkat žáci s juniory a našimi reprezentanty z „A“ týmu dospělých v jednom závodě, na jedné trati. Příležitost, která se opakuje pouze jednou za rok.

Program začne v ranních a dopoledních hodinách veřejnou částí závodu, z níž postoupí tři nejlepší do hlavní soutěže, kde se mohou poměřit se špičkovými závodníky nebo si to rozdat s trenéry reprezentace. 

Srdečně Vás – závodníky malé, mladé i velké a trenéry – tímto zveme a těšíme se na setkání s Vámi. Přihlašujte se prostřednictvím svazového portálu stejným způsobem, jako na jakékoliv jiné závody v ČR. Maximální počet závodníků je 45 žen a 45 mužů. Odkaz na propozice závodu najdete zde.

„Doufáme, že se program uskuteční v plném rozsahu, protože podmínky ve Špindlu jsou složité. Problémy s vodou neumožňují plné použití všech děl ale Areál dělá všechno proto, aby využil všech dostupných možností k přípravě sjezdovek,“ říká předseda organizačního výboru Aleš Krýzl.

Televizní záznamy z předchozích ročníků můžete vidět zde: 2013, 2014, 2015, 2017

(EK)

Fotogalerie


Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska