×
Pavla Klicnarová dvakrát na stupních vítězů v Norsku

Pavla Klicnarová dvakrát na stupních vítězů v Norsku

14.12.2016

V Norsku se dařilo Pavle Klicnarové. Na FIS závodech v Hemsedalu zajela dvakrát bedny v super-G. V prvním závodě byla třetí, ve druhém bilanci o jednu příčku vylepšila, když skončila druhá. Gratulujeme.

V letošní sezóně si bodovou hodnotu v super-G stihla vylepšit už téměř o čtrnáct bodů na 38,32. „Mám z těch výsledků velkou radost, je to super. Jely se tady dva závody během jednoho dne, takže ten druhý už se jel ve tmě za umělého osvětlení. To byla docela výzva. V některých místech totiž nebylo vidět a to super-G bylo místy hodně rychlé. Spousta holek chybovala, i já jsem se v té tmě dostala dvakrát do nahrnutého sněhu. Říkala jsem si, že už je to ztracené, ale jak jsem v cíli zjistila, ostatní holky chybovaly ještě víc a tak z toho bylo nakonec super druhé místo,“ radovala se Pavla.

Dobrý výkon podala už před pár dny na Evropském poháru v Kvitfjellu, kde v super-G do alpské kombinace zajela 25. příčku. „Škoda, že jsem takovou jízdu nepředvedla v klasickém SG a nebyly z toho první evropské body, ale i tak dobrý. Ty jízdy v Kvitfjellu byly určitou předzvěstí, že bych tady mohla jezdit dobře,“ řekla Pepi. V alpské kombinaci pak v EP skončila 37., jednu příčku za Terezou Kmochovou.  

Patnácté místo v druhém super-G zajela Tereza Kmochová a bodový průměr si spolu se závodem FIS z Copper Mountain z před dvou týdnů vylepšila o tři body.

Přehled výsledků Pavly Klicnarové najdete zde. 

(EK)

Photo: Archiv P.Klicnarová

Fotogalerie


Partner

Toyota

Pool partner

Mediální partneři

Partnerská lyžařská střediska