×
Novým partnerským střediskem alpských lyžařů je rakouský Mölltaler Gletscher

Novým partnerským střediskem alpských lyžařů je rakouský Mölltaler Gletscher

19.06.2020

Úsek alpských disciplín Svazu lyžařů ČR navázal spolupráci s novým partnerským ledovcovým střediskem Mölltaler Gletscher v Rakousku. Díky tomu mají všichni členové SLČR aktuálně možnost výhodného on-line zakoupení skipasu na sezonu 2020/2021.

Mölltaler Gletscher se nachází jen pár kilometrů od obce Flattach a je jediným ledovcovým střediskem v Korutanech otevřeným po celý rok. Jeden z celkem osmi ledovců v Rakousku zaručuje prvotřídní sněhové podmínky více než 330 dní v roce a nabízí ideální podmínky pro závodní i rekreační lyžování. V létě jsou k dispozici sjezdovky č. 1, 2 a 3, které jsou na ledovci. V zimě pak areál nabízí 5,3 kilometrů sjezdovek s nízkou obtížností, 7,2 kilometrů se střední obtížností a 5 kilometrů černých sjezdovek.

V první a nejvýhodnější prodejní vlně, která trvá do 30. června 2020, mohou členové SLČR pořídit skipas Premium Saisonpass za 329 EUR pro dospělé, za 189 EUR pro kategorii junior a za 160 EUR pro děti. Tento sezónní skipas je platný od okamžiku zakoupení až do 9. května 2021. Majitel celosezónního skipasu zároveň obdrží slevu 15% na jídlo a pití v místní restauraci Eissee.

Skipasy lze on-line pořídit zde https://www.gopass.sk/CZ/homepage/molltaler-gletscher

Pokud se člen SLČR rozhodne nevyužít nabídku na zakoupení sezónního skipasu, může v areálu Mölltaler Gletscher využít jiných výhod. Za jednodenní skipas zaplatí 35 EUR nebo dostane slevu 20% z offline ceny vícedenního skipasu. Tato sleva se týká výhradně produktů Mölltaller Gletscher, nevztahuje se na pooly SKIHIT, TOPSKI a podobně.  Toyota

Hlavní partner OSÚ AD SLČR

Partner

Pool Partner

Mediální partneři