Dubovská: Cítím, že mám na víc, v neděli plánuji dát fanouškům větší důvod k radosti

Dubovská: Cítím, že mám na víc, v neděli plánuji dát fanouškům větší důvod k radosti

3 min 7 s

Nejlepší české umístění zaznamenala v sobotním slalomu 21. Martina Dubovská. Bezprostředně po závodě třinecká rodačka přiznala, že pomýšlela na lepší umístění. Není všem dnům konec, hned v neděli je šance na vylepšení nálady.


V koutku mysli Martina Dubovská pomýšlela na elitní desítku, nakonec se do posledních chvil strachovala o postup do druhého kola.

„Určitě jsem byla ráda, že jsem nakonec postoupila. Trať byla na můj vkus příliš rovná, ale nechci se vymlouvat“, oddechla si česká jednička při hodnocení výkonu z prvního kola.

Druhá jízda už třicetileté rodačce z Třinec vyšla o poznání lépe. Pořadím poskočila o sedm příček a ve finále brala 21. pozici. Přesto znovu nešetřila kritikou.

„Spodní pasáž jsem zajela snad nejpomaleji ze všech závodnic, takže spokojená být nemohu, ale jinak už to bylo lepší. Stále mám na čem pracovat, zítra je nový den. Musím jet co nejrychleji a moc nad tím nepřemýšlet. Pokusím se přidat na agresivitě, každou bránu projet naplno,“ poodhalila Dubovská plány na nedělní závod.

Řeč přišla i na atmosféru, kterou vytvořilo téměř deset tisíc návštěvníku excelentní. „Nervozita byla o trošku větší než obvykle. Diváci obstarali parádní kulisu a já se chtěla ukázat v co nejlepším světle. V neděli snad dám fanouškům větší důvod k radosti,“ doufá česká jednička.Pomoc Ukrajině