MS Štítná 2021: Fanoušky kromě sledování bojů o medaile čeká i bohatý doprovodný program

MS Štítná 2021: Fanoušky kromě sledování bojů o medaile čeká i bohatý doprovodný program

2 min 32 s

Mistrovství světa v travním lyžování startuje už v pondělí 6. září. Ve Štítné nebudou k vidění pouze boje o cenné kovy, organizátoři si pro návštěvníky připravili i bohatý doprovodný program.


Celé mistrovství odstartuje slavnostní zahájení, které proběhne v pondělí v 19 hodin na hřišti Štítná. Součástí slavnostního zahájení bude i koncert skupiny Mamuťí jezero. Členem této kapely z Valašska je i lyžař Filip Machů, který bude na svahu ve Štítné bojovat o medaile. Nebude chybět ani DJ a celý večer zakončí slavnostní ohňostroj.

Čtvrtek se ponese ve znamení filmové projekce, ke zhlédnutí bude film Lyžař. Dokument pojednává o nejlepším travním lyžaři všech dob Janu Němci a jeho snu o olympiádě. Životní příběh legendárního závodníka, který po pěti letech restartuje svou reprezentační kariéru, bude k vidění od 17 hodin ve Ski areálu Štítná.

V pátek, předposlední den mistrovství světa, je na programu koncert slavičínské kapely Ocelot. Posluchači se mohou těšit na klasiky od českých rockových kapel, ale i na rockové a metalové hity z celého světa. Koncert začíná přímo v areálu v 17 hodin.

Kompletní sportovní program najdete zde.Pomoc Ukrajině