×
Snowboard Zezula Tour 2018 odstartuje v sobotu 3. 2. ve Vítkovicích

Snowboard Zezula Tour 2018 odstartuje v sobotu 3. 2. ve Vítkovicích

26.01.2018

Šestý ročník tuzemské série závodů ve freestyle snowboardingu organizovaný asociací Český snowboarding. Závody pro muže a ženy jsou v disciplíně Slopestyle a Jibbing ve věkových kategoriích děti, junioři a dospělí. Závodníci soutěží o prizemoney 60.000,- a další věcné ceny od partnerů série.

Šestý ročník této série se pojede ve Vítkovicích a Peci pod Sněžkou, další zastávky budou v olympijských parcích v Brně a Ostravě. Cílem této série je najít nejlepší české snowboardisty a představit tento olympijský sport široké veřejnosti.

V sobotu 3. 2. 2018 odstartuje 6. ročník Snowboard Zezula Tour závodem ve Vítkovicích

Ze závodů budou jezdci získávat body do světového žebříčku World Snowboard Federation a zároveň FIS, což jim případně zjednoduší start na mezinárodních závodech. Pojede se o celkové prizemoney 20.000 Kč a další věcné ceny od partnerů závodu.

Těšit se můžete také na účast našich olympioniků Šárky Pančochové a Petra Horáka, kteří na závod dorazí těsně před odletem do dějiště XXIII. Zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu. Součástí závodů je také soutěž Best Trick o nejlepší trik na skoku, nebo railu.

Závod je rovněž zařazen do seriálu Snowboard  Kidz tour 2018 a je tak určený pro širokou veřejnost i nejmenší závodníky. Podle slov jednoho z hlavních organizátorů a reprezentačního trenéra Martina Černíka jsou závody určeny pro všechny snowboardové nadšence a stejně jako loni se mezi dospělými pojede i kategorie OPEN pro amatérské, nesponzorované jezdce.

Registrace do závodů je spuštěna přes web www.czechsnowboarding.cz, kde se postupně budou objevovat detailní informace k jednotlivým závodům. V novinkách pak před závodem účastníci získají updaty k programu a po skončení akce tam rovněž najdou všechny výsledky, fotografie i videa.

REGISTRACE: www.czechsnowboarding.cz nebo na místě v Race office

PROGRAM ZÁVODU:

Pátek:
volný trénink 10:00 – 15:00
Sobota:
trénink 9:00 - 10:30
hlavní závod 11:00 - 13:30
Best Trick 14:00 - 14:30
Vyhlášení 15:00


Fotogalerie


Generální partner

Oficiální partneři

Produkce soutěží

Partneři