Školení rozhodčích freestyle snowboardingu, 6. a 7. 1. 2023

Školení rozhodčích freestyle snowboardingu, 6. a 7. 1. 2023

2 min 44 s

Úsek snowboardingu Svazu lyžařů České republiky pořádá v pátek 6. a sobotu 7. ledna 2023 školení rozhodčích freestyle snowboardingu.


Školení vychází ze strategie vzdělávání International Judges Commission a FIS Judges education a je koncipováno jako první školení pro nové rozhodčí, kteří by svou rozhodcovskou praxi měli začínat na soutěžích nižších výkonnostních úrovní především jako rozhodčí pro disciplíny Slopestyle a Big Air. Lektorem je Klára Suchanová, certifikovaný Judge FIS a IJC. Školení bude provázeno spoustou praktických ukázek a cvičení, aby si účastníci co nejlépe osvojili nové dovednosti.

Materiály ke školení:
- Snowboard and Freeski Judges Handbook - ke stažení na (https://www.fis-ski.com/en/inside-fis/document-library/snowboard-documents)
- Volitelně základní informace a testy na online portálu: https://www.fis-edu.com/ po registraci - není podmínkou účasti

Místo konání:
Sídlo Svazu lyžařů ČR – Cukrovarnická 483/42, 162 00 Praha 6

Program a předběžný harmonogram:
Školit budeme rozhodčí dle aktuálních pravidel FIS se zaměřením na národní soutěže nižší výkonnostní úrovně. Úspěšní účastníci školení po splnění závěrečných požadavků obdrží národní licenci “Rozhodčí freestyle snowboardingu C”.

Pátek 6.1.: 10-17 hodin - úvod, hodnotící kritéria, Big Air
Sobota 7.1.: 10-17 -Slopestyle, test

Cena:
Základní cena: 2 000,- Kč
Cena zahrnuje účast na školení, kávu, čaj a vodu. Ubytování a stravování si účastníci zajišťují sami.

Přihlášení:
Prostřednictvím on-line formuláře ZDE.Pomoc Ukrajině