Horní Mísečky hostily ČP ve freestyle snowboardingu

Horní Mísečky hostily ČP ve freestyle snowboardingu

2 min 40 s

Za mrazivého rána a příjemného azura se v neděli 21. ledna uskutečnil první závod Českého poháru ve freestyle snowbaordingu. K vidění byl nespočet závodníků, kteří svými skvělými výkony doprovodili nádherný den v Mísečkách.


Pořadatelé si pochvalovali počasí zejména kvůli loňské špatné zkušenosti, která závodění příliš nepřála. Druhou část dne se během Českého poháru počasí lehce zhoršilo, průběh závodění ale nikterak nenarušilo.

 

Účast byla opět úžasná a na svahu se ukázalo přes 60 dětí, včetně polských riderů. Na jezdce čekala trať se třemi překážkami, v první části si mohli vybrat mezi railem a bednou, následoval jeden menší a jeden větší skok a na závěr Fun Box. Vedle měli ještě vyřádkovanou jib section, kde si mohla děcka zajezdit mezi jednotlivými koly a pořádně zahřát nohy,” popisovala průběh akce jedna organizátorek Anna Mušková.

 

Po odjetém třetím kole došlo na photo session na Fun Boxu, kde si pár riderů ještě zařádilo a krásně zapózovali ve vzduchu. Následovalo vyhlášení vítězů a samozřejmě společná fotka na závěr.

 

Další akce v rámci freestyle snowboardingu čeká na všechny závodníky ve Vítkovicích.Pomoc Ukrajině