×
Reakce předsedy úseku severské kombinace na výsledky českých sdruženářů v Seefeldu

Reakce předsedy úseku severské kombinace na výsledky českých sdruženářů v Seefeldu

04.03.2019

Na výsledky českých sdruženářů na právě skončeném mistrovství světa v klasickém lyžování Seefeldu zareagoval předseda Úseku severské kombinace Svazu lyžařů ČR Radek Cikl následujícím prohlášením:

Výsledky českých kombiňáků na právě skončeném mistrovství světa v Seefeldu musíme hodnotit jako více než neuspokojivé. Ani přes docela slušné běžecké výkony našich mladých závodníků nejsme schopni pro špatnou skokanskou výkonnost dostat se na přední pozice ve vrcholových soutěžích.

Nemůžeme se utěšovat mládím našeho reprezentačního kolektivu ani jinými, nepříznivými okolnostmi. Musíme se naopak rozvzpomenout, že nereprezentujeme jen sami sebe, ale celou Českou republiku. Že sportujeme za státní zdroje, na které přispívá i každá babička ze zapadlé Lhoty, a také za prostředky našich sponzorů. 

Bezprostředně po skončení sezóny zasedne vedení sportovního úseku severské kombinace s realizačním týmem reprezentačního družstva A, abychom společně vážně hledali a našli cestu k výsledkům, které českou veřejnost budou moct naplnit hrdostí na naše sportovce. 

Radek Cikl, předseda Úseku severské kombinace SLČR

 Hlavní partner

Audi

Partneři

Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi Audi