21.4. se uskutečnila valná hromada úseku severské kombinace. Oznámeno bylo nové trenérské složení

21.4. se uskutečnila valná hromada úseku severské kombinace. Oznámeno bylo nové trenérské složení

3 min 10 s

V pátek 21. dubna se v Harrachově konala valná hromada úseku severské kombinace SLČR. Kromě bilancování uplynulých měsíců na ní bylo představeno nové vedení reprezentačního A týmu či příprava na opravu skokanské infrastruktury.


Jedním z hlavních bodů valné hromady bylo představení nového vedení reprezentačního A mužstva. Předseda úseku severské kombinace poděkoval Marku Šablaturovi, Robertu Matejovi a Luďku Šablaturovi za odvedenou práci, přičemž jejich role zaujmou Martin Zeman a Tomáš Vančura.

V uplynulé sezoně se v Harrachově uskutečnily dva mezinárodní závody juniorů – Alpen Cup a Youth Cup, což ocenil sportovní ředitel úseku Tomáš Slavík a poděkoval představitelům města za podporu. Kromě toho informoval o finanční situaci úseku, která je značně ovlivněna nepříznivými výsledky v minulých měsících.

Na valné hromadě nechyběl ani David Trávníček, prezident Svazu lyžařů České republiky. Ten obeznámil přítomné delegáty s aktivitami výkonného výboru SLČR a představil základní body návrhu nových stanov SLČR. Spolu s prvním viceprezidentem Lukášem Heřmanským informoval nejen o krocích a přípravách na opravu skokanské infrastruktury, ale také o nutných bodech, které zajistí lepší fungování svazu jako celku.

Slovo si vzal i starosta města Harrachova Tomáš Vašíček, jenž předložil vizi v oblasti sportu a deklaroval připravenost města podílet se na rekonstrukci můstku K120 ve spolupráci s Libereckým krajem. Také velice kladně ocenil spolupráci s vedením SLČR při národních i mezinárodních jednáních.Pomoc Ukrajině