Běh, kolo, kolečkové lyže, plavání… a minindisco. Simča Bubeníčková polykala další tréninkové hodiny na VT s BKL Machov

Běh, kolo, kolečkové lyže, plavání… a minindisco. Simča Bubeníčková polykala další tréninkové hodiny na VT s BKL Machov

2 min 49 s


Letošní tradiční letní soustředění BKL Machov se uskutečnilo 12. - 19.8.2023 u jezera Kristýna u Hrádku nad Nisou. Simča Bubeníčková rozhodně nemohla na takové akci chybět.

I přes horké letní počasí, mladí sportovci spolykali na 20 tréninkových hodin a spoustu dalších aktivních hodin z animačních programů kempu raději do tréninkových deníčků nezapsali. V programu tréninku nechyběl běh, a to i ve vysoké intenzitě, kolečkové lyže, včetně návštěvy kolečkové dráhy v Libereckém Vesci, posilování, kolo a plavání či padleboarding.

Simča v letošním roce přesedlala na tandemové kolo, na kterém si trénink dosti pochvaluje. Nadšená přijela i ze 4hodinového tréninku (trochu se trénink neplánovaně protáhl) do Kryštofova údolí k památkově chráněnému viaduktu, oproti její kolegyním, které tak dlouhý trip terénem dosti vyčerpal a trochu psychicky rozladil.

V následujících dnech skončí prázdniny a Simča, stejně jako ostatní závodníci BKL Machov nastoupí opět do školy. Letos poprvé ne jako žákyně ZŠ, ale jako studentka gymnázia. Tak držme palce, ať se Simče podaří maximálně elegantně skloubit školu a trénink. A už se těšíme do bílé stopy. Již v říjnu čeká CZECH PARA NORDIC SKI TEAM zdravotní klasifikace a první závody v Německu.Pomoc Ukrajině