Zpátky na lyže. Už tento týden vychází první SNOW nového ročníku

Zpátky na lyže. Už tento týden vychází první SNOW nového ročníku

2 min 49 s

Zima dává najevo svůj příchod a s ní se blíží i SNOW – časopis, jehož jste mnozí pravidelní čtenáři a coby členové Svazu lyžařů ČR automaticky předplatitelé jeho elektronické verze. První SNOW ročníku 2021-22 dorazí na trh již tento čtvrtek 14. října.


Vám, kdo preferujete papírovou verzi, připomeneme, že členové Svazu lyžařů ČR mohou využít speciální slevu na předplatné ve výši 20 %. Předplatné fyzického časopisu přináší i další čtenářské výhody: promo skipasy 1+1 zdarma, nově klubové nabídky lyžařského vybavení, exkluzivní informace či dárek v hodnotě předplatného dle vlastního výběru.

Fyzická vydání SNOW si můžete předplatit zde, kde vyberete variantu a pro využití slevy 20% poté v posledním kroku objednávky do pole Kód vyplníte SLČR 19/20.

Všichni členové Svazu lyžařů ČR mají tradičně také nárok na elektronické předplatné SNOW zdarma. Potřebné kódy budeme během celé zimy postupně zveřejňovat přímo zde na webu vždy po vydání aktuálního čísla.

Vraťte se zpátky na lyže s časopisem SNOW!

Pandemie přibrzdila celý lyžařský kolos, a je proto obzvlášť důležité lyžování znovu nastartovat. Věříme, že k tomu SNOW přispěje pěkným a informačně obsáhlým časopisem, a vy – než začnete skutečně lyžovat – zase tím, že SNOW budete číst, sledovat a sdílet.Pomoc Ukrajině