Značka Oakley se stává oficiálním partnerem Svazu lyžařů ČR

Značka Oakley se stává oficiálním partnerem Svazu lyžařů ČR

5 min 50 s

Svaz lyžařů České republiky se dohodl na spolupráci s Oakley. Přední americká značka založená v roce 1975, která je celosvětově známá zejména díky ikonickým lyžařským a slunečním brýlím i dalším produktům podporujících sportovní výkon, se stává oficiálním partnerem svazu na nadcházející čtyři roky.


„Velmi nás těší, že se nám podařilo dohodnout partnerství s takto prestižní značkou. Oakley patří ve svém oboru k naprosté špičce, stejně jako sportovci, kteří tuto značku vyznávají. Pro řadu lyžařů a snowboardistů je to lovebrand,“ říká generální sekretář Svazu lyžařů ČR Jan Šindelář. „Brýle, sportovní oblečení i další produkty se u našich reprezentantů dlouhodobě těší velké oblibě, jsme proto rádi, že díky společnému partnerství budeme moci v ještě větší míře prezentovat produkty Oakley fanouškům, a podílet se tak na budování image této značky v českém sportovním prostředí,“ dodává.

Oakley bude po celý nadcházející čtyřletý olympijský cyklus zakončený Hrami v italském Miláně a Cortina d'Ampezzo v roce 2026 zásobovat české reprezentanty brýlemi, helmami, oblečením i dalšími sportovními produkty napříč různými lyžařskými a snowboardovými disciplínami. „Naším cílem je maximálně podpořit a motivovat mladé sportovce k lepším výkonům. V Oakley vyvíjíme veškeré sportovní vybavení za použití nejmodernějších technologií, jako je například použití technologie Prizm™, kterým věříme, stejně jako věříme našim sportovcům. Na spolupráci se Svazem lyžařů ČR se opravdu velmi těšíme,“ konstatuje obchodní ředitel značky Oakley pro region východní Evropy Jan Dvořák.

O značce OAKLEY®, Inc.

Oakley je americká značka založená v roce 1975 se sídlem v jižní Kalifornii. Je světoznámým představitelem v oblasti produktového designu a podporovatelem sportovního výkonu. Oakley vlastní více než 900 patentů. Je kulturou tvůrců, vynálezců, idealistů a vědců. Využívá design a inovace k vytváření produktů a zážitků, které inspirují další k dokonalosti. Tato filozofie udělala z Oakley  jednu z nejikoničtějších a nenapodobitelných značek na trhu s produkty, na kterých jsou závislí sportovci světové třídy i samotné soutěže na nejvyšší možné úrovni po celém světě.

Oakley je známé svou optikou High Definition Optics®, která se vyznačuje bezkonkurenční optickou čistotou a přesností spolu s odolností proti nárazu a UV ochranou. Tyto atributy jsou součástí všech slunečních, dioptrických a lyžařských brýlí této značky.

Oakley rozšířilo svou pozici jedné z předních světových značek sportovních brýlí také o nabídku kolekcí sportovního oblečení a doplňků. Oakley nabízí pánské a dámské produktové řady, které oslovují spotřebitele z řad výkonnostních sportovců, aktivních jedinců i lifestyle uživatelů.

Oakley je dceřinou společností Luxottica Group. Další informace jsou k dispozici na www.oakley.com.Pomoc Ukrajině