×
Vydejte se za jarní lyžovačkou na Stubai. Členové SLČR tam ušetří až 20%

Vydejte se za jarní lyžovačkou na Stubai. Členové SLČR tam ušetří až 20%

12.03.2019

Lyžařská sezona 2018/2019 v tuzemsku pomalu kráčí ke svému konci. Až v Česku roztaje sníh a vleky ve zdejších střediscích se zase minimálně na půl roku zastaví, rozhodně ale nemusíte smutnit. Vydat se můžete do rakouského ledovcového areálu Stubai, který disponuje zárukou kvalitně připravených sjezdovek až do června. Členové Svazu lyžařů ČR s platným členstvím a kartou ALIVE SLČR navíc můžou využít slevy až 20% na jízdné.

Díky dlouhotrvající spolupráci Svazu lyžařů ČR se střediskem Stubai zaručující exkluzivní slevy pro členy SLČR se můžete na rakouský ledovec pravidelně vydávat o poznání levněji. Po celou sezonu platí slevy 9%, ve třech předem stanovených termínech je sleva navýšena dokonce na 20%.

Dvě období, kdy v areálu Stubai platí pro všechny aktivní členy Svazu lyžařů ČR exkluzivní sleva 20% na skipas, už jsou sice za námi, i nadále ale na rakouském ledovci výrazně ušetříte. Pořád totiž platí sleva na permici 9%, kterou můžete využívat po celou sezónu. A navíc nás ještě čeká jeden turnus, kdy mohou členové SLČR s platnou kartou ALIVE čerpat plnou slevu 20%! V rakouském ledovcovém středisku můžete o pětinu levněji lyžovat znovu od 29. dubna až do úplného závěru zimní sezony, tedy do začátku června.

Stubai je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí. Osmimístná sedačková lanovka Rotadl dokonce disponuje vytápěnými sedadly.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete na www.tipyprolyzare.cz.