×
Vydejte se na Stubai s exkluzivní slevou 20%

Vydejte se na Stubai s exkluzivní slevou 20%

18.01.2018

Chystáte se na lyže do zahraničí? Právě nyní je ta nejlepší doba! Na rakouském ledovci Stubai mají členové Svazu lyžařů ČR až do 26. ledna exkluzivní slevu 20% na jízdné.

Díky partnerství Svazu lyžařů ČR s areálem Stubai můžou členové svazu s uhrazeným poplatkem pro sezonu 2017/2018 využívat exkluzivních slev na jízdném i v tomto ročníku. Po celou lyžařskou sezonu, která na rakouském ledovci trvá od října až do června, platí sleva 9%. Ve vybraných termínech je sleva navýšena dokonce na 20%.

První možnost využít slevu 20% měli členové SLČR před Vánoci a právě v těchto dnech ji mají znovu. O pětinu levněji si můžou užívat ideálních podmínek pro lyžování a snowboarding od 8. do 26. ledna. Od konce ledna bude platit opět sleva 9%. Dvacetiprocentní slevu pak milovníci zimních sportů budou moci využít od dubna až do června.

Lyžařské středisko Stubai

Jedná se o nejrozsáhlejší ledovcový areál v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí.

Důležité upozornění pro čerpání slev na ledovci Stubai!

Stále platí, že pro získání slevy nutné prokázat se jednak platnou kartou ALIVE SLČR a zároveň i OP či jiným průkazem totožnosti, např. pasem, jinak nebude možné slevu na skipas získat.
Karta ALIVE SLČR může být použita POUZE jednou v období platnosti zakoupeného skipasu a je NEPŘENOSNÁ!
Karta ALIVE SLČR je platná pouze v případě uhrazení členského poplatku Svazu lyžařů ČR pro aktuální sezonu.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete na http://tipyprolyzare.cz/portfolios/stubai/