Vychází první SNOW sezony 2020/2021, pro členy zdarma. Co na 132 stranách najdete?

Vychází první SNOW sezony 2020/2021, pro členy zdarma. Co na 132 stranách najdete?

4 min 43 s

Zimní sezona se nezadržitelně blíží. Vypukne už příští víkend 17. a 18. října prvním podnikem Světového poháru alpských lyžařů v rakouském Söldenu. Čekání na návrat lyžařského kolotoče si můžete zkrátit u magazín SNOW a jeho prvního vydání ročníku 2020/2021. K dispozici už je v trafikách i v elektronické verzi, kterou mají všichni členové Svazu lyžařů ČR zdarma.


V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ MAGAZÍNU SNOW MIMO JINÉ NAJDETE:

ROZHOVOR: Prezident Svazu lyžařů ČR Lukáš Heřmanský
- Jak hodnotí první rok ve funkci?
- V čem vidí největší posun?
- Jaká je nová strategie svazu?

TALENT: Matěj Švancer
Šestnáctiletý objev světového freeskiingu, který v minulé sezoně vybojoval zlatou medaili na olympijských hrách mládeže v Lausanne a neztratil se ani mezi těmi nejlepšími dospělými závodníky v rámci Světového poháru, o své cestě z rodné Prahy do rakouského Kaprunu a od alpských disciplín k akrobatickému lyžování.

REPREZENTACE: Alpští lyžaři na prahu nové sezony. Opět silnější
- Kdo bude startovat na úvodním SP v Söldenu?
- Jaké jsou vyhlídky českých závodníků před novou sezonou?
- Jak přípravu národního týmu ovlivnila pandemie koronaviru?

HISTORIE: Na startu bílé stopy ve Valteřicích
Více než sto let zpátky a počátky závodního lyžování na našem území. Exkurz do malé vesničky poblíž severočeských Semil, kde místní Sokolové v lednu 1913 uspořádali první závody "v jízdě na ski". Soutěžilo se tehdy v distanční jízdě, skoku a sprintu na 100 metrů bez holí. A zájem diváků i závodníků byl nevídaný!

Na celkem 132 stranách prvního vydání magazínu SNOW najdete i mnoho dalších zajímavých témat. Zejména příběhy dokazující, že v člověku je síla, která si poradí s každým problémem světa – ať už jde o budování lyžařského střediska, havárii lanovky nebo o cestování do exotických lyžařských destinací. Ozdravný efekt určitě přinese i obrazová terapie v podobě galerie nejkrásnějších fotek z heliskiingu v kanadské Britské Kolumbii.

Členové Svazu lyžařů ČR mají k dispozici elektronické předplatné magazínu SNOW zdarma. Kód k aktivování elektronické verze prvního vydání najdete ZDE.

Příjemné lyžařské čtení!Pomoc Ukrajině