×
Vítejte na novém webu Svazu lyžařů ČR!

Vítejte na novém webu Svazu lyžařů ČR!

24.01.2018

Vážení členové SLČR, milí fanoušci lyžování a snowboardingu,

jak jste si jistě všimli, nacházíte se na novém webu Svazu lyžařů České republiky. Na přestavbě stránek jsme pracovali několik měsíců tak, abychom poskytli co možná nejvhodnější internetové prostředí pro milovníky lyžování a snowboardingu.

Ve spolupráci s profesionály ze společnosti Spaneco prošel web poměrně radikální proměnou, a to jak v grafické, tak i obsahové rovině. Nový moderní vzhled stránek vychází ze symbolů Svazu lyžařů ČR a měl by přinést příjemné osvěžení, samozřejmostí je také nová grafická podoba mobilní verze pro chytré telefony. Snažili jsme se usnadnit čtenářům orientaci na webu, zároveň jsme však ve struktuře vycházeli z dosavadních stránek, na které byli návštěvníci czech-ski.com zvyklí.     

Z mnoha novinek, které nový web nabízí, vybíráme olympijskou rubriku, kde před a v průběhu únorových her v Pchjongčchangu budete nacházet podrobný zpravodajský servis i nadčasové texty z naší úspěšné historie. Další výraznou změnou je úzká vazba na oficiální facebookovou stránku a propojení s ostatními sociálními sítěmi Svazu lyžařů ČR prostřednictvím social boxu. Snadněji byste se měli dozvídat o aktuálních výhodách pro členy SLČR v benefitní síti ALIVE a jednodušeji hledat cestu do svazového fanshopu.

Současná podoba webových stránek není výsledná, jedná se o živé médium, které hodláme nadále rozvíjet. Neustále pracujeme na doplňování jednotlivých sekcí a připravujeme řadu dalších novinek, na které se už v brzké době můžete těšit. Vzhledem k tomu, že častým průvodním jevem procesu přestavby internetových stránek jsou různé dočasné nedostatky, prosíme, omluvte případné prozatímní vady na kráse. Na vývoji nového webu se navíc můžete podílet i vy. Vaše postřehy, výhrady a poznámky přijímáme na e-mailu media@czech-ski.com.

Věříme, že se vám nový web Svazu lyžařů ČR bude líbit a pravidelně se jeho prostřednictvím budete dozvídat pokud možno ty nejpozitivnější zprávy, které vám budou dělat radost.