×
Vánoční přání prezidenta SLČR Lukáše Heřmanského

Vánoční přání prezidenta SLČR Lukáše Heřmanského

20.12.2019

Vážení přátelé lyžování a snowboardingu,

blížící se vánoční svátky budou mé první ve funkci prezidenta Svazu lyžařů ČR. A přestože je toto období tradičně vnímáno jako čas bilancování a hodnocení končícího roku, myslím, že na rozsáhlé analýzy je v mém případě ještě brzy. Od mého květnového zvolení do vedoucí funkce svazu uběhlo sedm měsíců, které byly doslova nabity seznamováním se s lyžařským a obecně sportovním prostředím, utvářením vztahů a rozvíjením vizí, se kterými jsem do svazu vstupoval.

Namísto ohlížení do minulosti se snažím vzhlížet vpřed a těším se na další rok, ve kterém budu společně s řadou spolupracovníků hájit zájmy a usilovat o rozvoj našeho sportu. Nicméně za více než půlrok svého působení ve vedení nejstaršího národního lyžařského svazu na světě, jsem se přesvědčil, že v České republice je mnoho a mnoho lidí, kterým na prestiži a vývoji lyžování a snowboardingu více než záleží, a pro které je náš sport srdeční záležitostí. Chtěl bych proto poděkovat všem závodníkům, trenérům, členům realizačních týmů a funkcionářům za jejich obětavou práci a popřát jim do nového roku sportovní úspěch i pohodu v osobních životech.

Všem příznivcům a fanouškům lyžování a snowboardingu přeji mnoho radosti, ať už při vlastních aktivitách na sjezdovkách či v lyžařských stopách, nebo při sledování výkonů našich reprezentantů na vrcholných mezinárodních akcích.

Pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok,

Lukáš Heřmanský
prezident SLČR