×
Spolupráce s ledovcem pokračuje. Stubai se slevou až 20% pro členy SLČR

Spolupráce s ledovcem pokračuje. Stubai se slevou až 20% pro členy SLČR

10.10.2018

Také v nastávající sezoně se členové Svazu lyžařů ČR budou moci vydat na ledovec Stubai o poznání levněji. Spolupráce svazu lyžařů a rakouského ski areálu bude pokračovat i v ročníku 2018/1019, ve kterém stejně jako v uplynulých letech můžete využít až 20% slevy.

Ledovcový areál, který je vyhlášený skvělými podmínkami pro přípravu vrcholových sportovců i špičkovým zázemím pro amatérské lyžaře a snowboardisty, bude i během nadcházející zimy útočištěm velkého množství českých milovníků hor. Také díky prodloužení spolupráce se Svazem lyžařů ČR, díky které Stubai nabízí členům SLČR unikátní výhody.

Po celou sezonu platí sleva na skipasy 9% pro členy Svazu lyžařů ČR, kteří mají uhrazený členský poplatek na sezonu 2018/2019. Ve třech stanovených termínech bude navíc sleva navýšena na 20%. „Jsme velmi rádi, že tato spolupráce bude i nadále pokračovat. Můžeme tak nejen profesionálním závodníkům, ale všem našim členům nabídnout výrazné výhody v jednom z nejvyhledávanějších lyžařských středisek v celých Alpách. Jsem přesvědčen, že si více než sto kilometrů sjezdových tratí na ledovci Stubai každý náležitě užije,“ uvedl generální sekretář SLČR Jakub Čeřovský.

Sleva 20% z ceny skipasů ve vybraných termínech platí:

od 1.12.2018 do 21.12.2018
od 7.1.2019 do 25.1.2019
a od 29.4.2019 do ukončení sezóny začátkem června 2019

Lyžařské středisko Stubai

Jedná se o nejrozsáhlejší ledovcový areál v Rakousku, který v hlavní sezoně nabízí až 110 kilometrů sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 minut jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí.

Důležité upozornění pro čerpání slev na ledovci Stubai

Pro získání slevy je nutné prokázat se jednak platnou kartou ALIVE SLČR a zároveň i OP či jiným průkazem totožnosti, např. pasem, jinak nebude možné slevu na skipas získat.
Karta ALIVE SLČR může být použita POUZE jednou v období platnosti zakoupeného skipasu a je NEPŘENOSNÁ!
Karta ALIVE SLČR je platná pouze v případě uhrazení členského poplatku Svazu lyžařů ČR pro aktuální sezonu. Bez uhrazeného členského poplatku je karta ALIVE svazem vydána, platnou licenci ALIVE pro využití benefitů ale nemá.

Více informací o areálu Stubai a také o dalších slevách pro členy Svazu lyžařů ČR naleznete na http://tipyprolyzare.cz/portfolios/stubai/