×
Předvánoční dárek pro členy SLČR: Exkluzivní slevy na lyžování na ledovci Stubai

Předvánoční dárek pro členy SLČR: Exkluzivní slevy na lyžování na ledovci Stubai

10.11.2014

Ať už se v nadcházející sezóně chystáte do Alp za tréninkem nebo rekreací, existuje pro vás ideální místo, kam se vypravit. Rakouský ledovec Stubai je jednou z nejvyhledávanějších lyžařských destinací v celých Alpách. A členové Svazu lyžařů ČR si na něm zalyžují s exkluzivními slevami.

Ty jsou výsledkem nově navázané spolupráce se SLČR. Jeho členové mohou nyní na tomto ledovci uplatňovat slevu 9% z ceny skipasů. Ve vybraných termínech se navíc sleva vyšplhá na více než dvojnásobek. „Jsem rád, že našim členům můžeme nabídnout něco, co dává smysl. Žádná z dosavadních slev neměla takový rozměr, je tam naprostá exkluzivita pro Svaz lyžařů. Na Stubai jezdí poměrně dost našich členů, ať už na tréninky s dětmi nebo za rekreací, a myslím, že je skvělé, že nám teď tento areál nabízí takové podmínky,“ říká ke spolupráci generální sekretář SLČR Jakub Čeřovský.

Přehled slev:

9 % z ceny skipasů po celou zimní sezónu 2014/2015 (vyjma níže specifikovaných vybraných termínů)

20% z ceny skipasů v následujících vybraných termínech:

od 1.12. do 19.12.2014

od 12.1. do 31.1.2015

od 13.4. do ukončení zimní sezóny 2015

Uvedené slevy se vztahují na všechny skipasy s výjimkou celoročních a platí pro všechny kategorie jízdného: děti/mládež/dospělí/senioři.

Svou slevu získáte na pokladnách v areálu ledovce Stubai po předložení platné karty ALIVE SLČR. Na každou platnou kartu lze vystavit jeden skipas.

Lyžařské středisko Stubai

Jedná se o nejrozsáhlejší ledovcový areál v Rakousku, který v hlavní sezóně nabízí až 110 km sjezdových tratí. Nachází se pouze 45 min jízdy autem z Innsbrucku a může se pyšnit zárukou sněhu od října až do června. Lyžaři mohou v areálu využívat celkem 35 sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 26 lanovek a vleků, které svým uživatelům zajistí maximální pohodlí. Osmimístná sedačková lanovka Rotadl má dokonce vytápěná sedadla.

Více informací o ledovci a také o slevách pro členy SLČR hledejte na těchto adresách:

www.stubaier-gletscher.com/cze/Zima/

http://tipyprolyzare.cz/portfolios/stubai/