Nová zimní sezona - nový ročník magazínu SNOW

Nová zimní sezona - nový ročník magazínu SNOW

2 min 38 s

Zima startuje a s ní i SNOW – časopis, jehož jsou mnozí členové Svazu lyžařů ČR pravidelní čtenáři. První SNOW ročníku 2022-23 je již na pultu trafik.


Vám, kdo preferujete papírovou verzi, připomeneme, že členové Svazu lyžařů ČR mohou využít speciální slevu na předplatné ve výši 20 %. Předplatné fyzického časopisu přináší i další čtenářské výhody: promo skipasy 1+1 zdarma, exkluzivní informace, které jinde nenajdete, nebo dárek v hodnotě předplatného dle vlastního výběru.

Fyzická vydání SNOW si můžete předplatit zde, kde vyberete variantu a pro využití slevy 20% poté v posledním kroku objednávky do pole Kód vyplníte SLČR.

Elektronické předplatné zdarma pro každého člena

Všichni členové Svazu lyžařů ČR mají tradičně také nárok na elektronické předplatné SNOW zdarma. Na to je potřeba specifický kód – v případě aktuálního vydání SNOW kód najdete zde.

Kódy budeme během celé zimy postupně zveřejňovat přímo zde na webu vždy po vydání aktuálního čísla.

Nebojte se zimy s časopisem SNOW!

SNOW nabízí k předplatnému zajímavé produkty – letos třeba péřovou vestu, ale i značkové mikiny, čepice a další lyžařské zboží.  Po uhrazení předplatného získá každý SNOWbony, za které může nakupovat libovolné věci z kolekce SNOW.Pomoc Ukrajině