Nová kolekce fanshopu Czech Ski and Snowboard

Nová kolekce fanshopu Czech Ski and Snowboard

4 min 48 s

Spousta neotřelých designů, kvalitní materiál a široký sortiment oblečení a doplňků pro každodenní nošení i aktivní sportování. Svaz lyžařů ČR přichystal novou kolekci oficiálního fanshopu Czech Ski and Snowboard, jejíž prodej odstartoval 1. července. Aktivní členové svazu přitom mají na veškeré nákupy tradičně slevu 20%.


Stálicí v sortimentu fanshopu jsou trika a mikiny s množstvím neotřelých a originálních designů. Novinkou v produktové řadě jsou péřové i softshellové bundy, tepláky, kraťasy či funkční trika. „Chtěli jsme členům svazu, sportovcům a fanouškům nabídnout nejen produkty, v nichž budou trávit volný čas doma či ve městě, ale které budou moct využít také při aktivním sportování. V nabídce fanshopu najdou kraťasy a funkční trika ideální pro doplňkové sporty v rámci letní přípravy i zimní oblečení na lyže a snowboard,“ uvedl generální sekretář svazu Jakub Čeřovský.

Kolekce je tvořena řadou nových designů, jejichž společnými prvky jsou vizuální identita svazu, jeho symbol, národní barvy a lyžařské a snowboardové motivy. Zároveň jsou ale jednotlivé designy natolik různorodé, aby našly uplatnění ve všech příležitostech společenského života. Velmi pestrá je nová kolekce také po materiálové stránce od 100% bavlny lifestylového oblečení až po vysoce kvalitní merino u sportovních termo triček.        

„Na zpracování designů jsme si dali záležet, některé jsou hravé a dynamické, jiné zase čistší a elegantnější. Zároveň jsme se oproti minulosti ještě více zaměřili na výběr materiálů. Produkty na běžné nošení jsou maximálně pohodlné, u sportovního oblečení byl naší prioritou výběr takových materiálů, které poskytují vysoký komfort při závodě či tréninku i bezprostředně po něm,“ říká Čeřovský.  

Mimo kompletně obměněnou produktovou řadu, materiály a designy má fanshop také nový přehledný a zákaznicky velmi přívětivý web. Adresa internetového obchodu však nadále zůstává stejná jako v minulosti fanshop.czech-ski.com. Prokliknout se do e-shopu můžete také prostřednictvím ikony v horní liště a bannery přímo zde na oficiálním webu Svazu lyžařů ČR.

Stejně jako v minulosti můžou členové Svazu lyžařů ČR na fanshopu čerpat výhody. Všichni aktivní členové s řádně zaplacenými příspěvky mají po přihlášení ve fanshopu stálou slevu 20% na veškerý sortiment obchodu. Podrobný návod, jak začít využívat slevu pro aktivní členy, najdete zde.Pomoc Ukrajině