×
Motivace, výživa, fyzioterapie. Online vzdělávací kurz SportMentor

Motivace, výživa, fyzioterapie. Online vzdělávací kurz SportMentor

17.01.2019

V praktickém a moderním formátu online vzdělávání v podobě přednášek podává SportMentor trenérům, rodičům dětí i všem ostatním, kdo s dětmi pracují, podstatné, jasné a konzistentní informace z oblasti motivace, výživy a fyzioterapie. Informace sdílíme srozumitelně a s maximálním ohledem na praktické využití ve výchově a péči o děti.

MODULY:

Motivace

Autorem kurzu je PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. Zkušený trenér, sportovní psycholog a pedagog, který dlouhodobě spolupracoval například s Jaromírem Jágrem.  Díky své dlouholeté praxi umí přesně, ale zároveň lidsky a s velkým mezioborovým přehledem odpovědět na řadu otázek ohledně malých sportovců. „Pro všechny rodiče sportujících dětí je důležité proniknout do tématu jako je motivace.  Odpovídáme na nejčastější otázky. Talent – Myšlení vítězů – Disciplína - Raná specializace – Seberealizace – Flow – Radost ze hry – Zpětná vazba a mnoho dalších.

Modul motivace se skládá z 9 lekcí, pdf sešitů s nejdůležitějšími informacemi a dvou bonusových přednášek.

Výživa

Modulu výživa představuje Ing. Petr Havlíček, který patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. K jeho klientům patří například Petra Kvitová. Téma výživa nejen ve sportovním životě má klíčovou roli. Rodiče dětí mají důležitý úkol – zajistit dětem správnou výživu. V přemíře protichůdných rad a různých stravovacích systémů není snadné se orientovat a zvolit to správné. Odpovídáme na nejčastější otázky. Chyby ve výživě – Základy výživy – Tréninkový jídelníček – Pitný režim – Vitamínové doplňky a mnoho dalších.

Modul výživa se skládá z 20 video lekcí, včetně mp3 souborů, pdf sešitů a bonusů v podobě vzorových jídelníčků na celý den.

Fyzioterapie

Modul fyzioterapie představuje Mgr. David Vrbický. Je vedoucím fyzioterapeutem ÚVN v Praze. Aktivně se účastní sportovních akcí a spolupracuje s extraligových týmem BK Mladá Boleslav. Aktivně se účastní odborných seminářů a konferencí. V tématu fyzioterapie se rodiče mohou dozvědět, jak správnou péčí o tělesný vývoj dítěte můžete ovlivnit sportovní výkon a hráčské dovednosti. Jak může rodič svým přístupem a všímavostí zajistit správně fungující svaly i klouby, abyste předešli různým zdravotním komplikacím i úrazům a zlepšili jeho výkon i běžný život. Odpovídáme na nejčastější otázky. Svalová dysbalance – Koordinace – Držení těla – Správné dýchání – Růstové bolesti – Prevence cvičení –Tejpy a mnoho dalších.

Modul fyzioterapie se skládá ze 14 video lekcí a 2 dvou bonusových videí - Strečink a 20 minutová Cvičební jednotka pro trénink celého těla.

Propojuje rodiče a odborníky s nejlepším know-how z oboru. Ucelené informace o rozvoji a podpoře malých sportovců na jednom místě. Více než 17 hodin obsahu je k dispozici na stránkách https://www.sportmentor.cz/. Sledovat videa můžete kdykoliv podle vlastních časových možností, soubory mp3 a pdf jsou k dispozici ke stažení.

Více informací poskytne:

Markéta Kalousová       
marketa@sprotmentor.cz
Tel: 602 686 203