Listopadový SNOW i speciál o zimních dovolených. Pro členy SLČR zdarma

Listopadový SNOW i speciál o zimních dovolených. Pro členy SLČR zdarma

3 min 20 s

Další porce zajímavého lyžařské čtení. V aktuálním vydání magazínu SNOW si můžete přečíst o nové strategii rozvoje mládežnického lyžování v České republice nebo například rozhovor s novým generálním sekretářem Svazu lyžařů ČR Janem Šindelářem o jeho vrcholné kariéře bobisty a cestě z ledové dráhy na lyže.


Mimo to se na celkem 164 stranách vydáte na lyžařský průzkum Gruzie, která se stala překvapivě dostupnou exotikou, oslovující sjezdaře i freeridery. Příběhem francouzské sjezdařky Regine Cavagnoud je připomenut jeden z černých dnů Světového poháru. Do svého života nechává nahlédnout nejlepší slovenská lyžařka současnosti Petra Vlhová. V časopise dále najdete 21 skialpových lyží v podrobném testu a mnoho dalších tipů a inspirace.

Kromě řádného vydání SNOW vyšel v listopadu také SNOW Speciál – Průvodce zimní dovolenou 2022/2023. Ten vás vezme do blízkých i vzdálených destinací pro alpské lyžování i běh na lyžích. Věnuje se také tomu, jak lyžování ovlivnila inflace, energetické úspory a ekologické projekty středisek.

Elektronické předplatné pro členy SLČR zdarma

Všichni členové Svazu lyžařů ČR mají tradičně nárok na elektronické předplatné SNOW zdarma. Na to je potřeba specifický kód – v případě aktuálního vydání SNOW zde a pro speciál SNOW k zimní dovolené zde.

Na předplatné papírového vydání magazínu SNOW mají členové SLČR slevu 20%. Fyzická vydání SNOW si můžete předplatit zde, kde vyberete variantu a pro využití slevy poté v posledním kroku objednávky do pole Kód vyplníte SLČR.Pomoc Ukrajině