Letní tréninkový areál Jumpark Matylda nabízí slevu 15% pro členy a oddíly SLČR

Letní tréninkový areál Jumpark Matylda nabízí slevu 15% pro členy a oddíly SLČR

4 min 6 s

Od minulého roku slouží akrobatickým lyžařům k letní přípravě. Tréninkový areál Jumpark u mosteckého jezera Matylda s můstkem a dopadem do vody ale mohou využívat také zástupci jiných lyžařských a snowboardových disciplín. Všichni členové Svazu lyžařů ČR mají v areálu nově slevu 15 procent.


Jumpark Matylda byl slavnostně otevřen v červnu minulého roku, tamní můstek je jedním z největších své kategorie v Evropě. Jeho délka je 35 metrů, výška 13,5 metru a má dvě patra na rozjezd. Loňskou přípravu tam absolvovala česká reprezentace ve freestyle lyžování, pravidelně v areálu probíhají také tréninky i osobní lekce pro děti a mládež.  

Areál nyní nabízí členům, klubům a oddílům spadajícím pod Svaz lyžařů ČR zvýhodněné podmínky pro jednorázový trénink jako zpestření tradiční přípravy i několikadenní soustředění se slevou 15% z běžného ceníku.

„Velmi užitečný může být můstek například pro alpské lyžaře a jejich trénink skoků, které potřebují pro zdolávání nerovností například při sjezdu. Základy akrobacie se ale hodí pro všechny lyžaře bez výjimky,“ říká Roman Dalecký, předseda spolku provozujícího areál.

Kromě samotného můstku je v areálu k dispozici také další zázemí potřebné pro kvalitní trénink. Velkou předností je speciální trampolína Eurotramp Fivesquare pro trénink akrobatů, která umožňuje bezpečný trénink dvojitých a trojitých salt. Samozřejmostí je travnaté hřiště na cvičení, protažení před tréninkem nebo různé doplňkové sporty a hry.

Vedle areálu Jumpark se nachází areál Wakesurf Matylda, a tak se dá soustředění propojit s jízdou na wakesurfu, vodních lyžích nebo na wakeboardu.

V případě zájmu o trénink v areálu Jumpark Matylda se neváhejte obrátit na kontakty níže:

https://www.jumparkmatylda.cz/
Klub freestylového lyžování Most z.s.
Roman Dalecký – předseda spolku
Tel: 739 379 003
Mail: daleckyroman@seznam.czPomoc Ukrajině