Letní areál nejen pro akrobatické lyžování. Matylda nabízí slevu 15 procent pro členy a oddíly SLČR

Letní areál nejen pro akrobatické lyžování. Matylda nabízí slevu 15 procent pro členy a oddíly SLČR

4 min 15 s

Pro freestyle lyžaře je takřka nezbytností, pro zástupce jiných lyžařských a snowboardových disciplín může být užitečným ozvláštněním letní přípravy na novou sezonu. Areál Jumpark u mosteckého jezera Matylda nabízí všem členům a oddílům sdruženým pod Svazem lyžařů České republiky slevu 15%.


Tréninkový areál pro akrobatické lyžování na jezeře Matylda v Mostě, jehož dominantou je 13,5 metru vysoký skokanský můstek, je v provozu už třetím rokem a v rámci letní přípravy ho využily už desítky reprezentantů napříč lyžařskými a snowboardovými disciplínami. Nejvíce času na něm tráví freestyle lyžaři, velmi užitečný může být ale i pro zástupce jiných odvětví.

„Například pro alpské lyžaře, zejména sjezdaře je důležitý trénink skoku, protože při sjezdu se jich na trati několik vyskytuje. Je důležité umět sbalit tělo do sjezdové pozice tak, aby odpor vzduchu v letu byl co nejmenší a závodník nenasbíral zbytečné setiny vteřin,“ vysvětluje Roman Dalecký, předseda úseku freestyle lyžování SLČR a Klubu freestylového lyžování Most, jenž areál provozuje.

Proto Jumpark Matylda pro veškeré členy a oddíly Svazu lyžařů České republiky připravil slevu 15 procent na jednorázový trénink i několikadenní soustředění. „V rámci tréninku v areálu je možné využít cvičnou plochu pro začátečníky, nejlepší trampolínu na světě Eurotramp 5square a 13,5 metru vysoký skokanský můstek s menším a větším odrazem a vodním dopadem,“ popisuje Dalecký. „Vedle Jumpark se navíc nachází areál Wakesurf Matylda, a tak se dá soustředění spojit i s jízdou na wakesurfu, vodních lyžích nebo na wakeboardu,“ dodává.

V případě zájmu o uplatnění slevy v areálu Jumpark Matylda se neváhejte obrátit na kontakty níže:

Klub freestylového lyžování Most z.s.
Roman Dalecký – předseda spolku
Tel: 739 379 003
Mail: daleckyroman@seznam.cz

Více informací o areálu naleznete na: www.jumparkmatylda.czPomoc Ukrajině